





Акустика Dynaudio Evoke 50
Є в наявності
249 600₴


- Самовивіз з магазинів Rozetka
Безкоштовно
- Самовивіз з Нової Пошти
або безкоштовно зі Тариф перевізника
або безкоштовно зі - Кур'єр Нової Пошти
Тариф перевізника
- З магазину AudioTeam
Безкоштовно
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Опис
Підлогова акустика Dynaudio Evoke 50
Трисмугова підлогова модель Dynaudio Evoke 50 очолює нову акустичну серію Evoke, яка розроблялася буквально з нуля, проте з акцентом на технології, що застосовувалися в старших лінійках.
Флагман оснащується унікальною 28 мм твітером Cerotar, використовують ключові технології, що застосовуються в ВЧ-випромінювачах Esotar, які встановлюються в колонки старших лінійок Special Forty, Contour і Confidence. Твітер має купольну тканинну мембрану з особливим покриттям, під якою знаходиться ще один внутрішній купол Hexis і звукопоглинальний матеріал, що дозволяє пригнічувати резонанси, а також правильно розподіляти повітряні потоки. В результаті покращується лінійність АЧХ, а також забезпечуються більш чисті і детальні ВЧ. Випромінювач має керамічної ферритостронциевой магнітною системою Ferrite+. Такий магніт підвищує чутливість і дозволяє отримати точне природне звучання. Резонансна частота твітера знижена до 700 Гц, завдяки чому вдалося забезпечити більш плавний перехід між ВЧ і СЧ-смугами.
Басом займається пара 180 мм вуферів Esotec+, що використовує запозичені у лінійок Contour і Confidence технології. Дифузори вуферів мають товщину 0,4 мм і виготовляються з цілісного шматка легкого магнієво-силікатного полімеру MSP, який гарантує високу жорсткість і надійне демпфірування. Застосовуються магніти Ferrite+ і центрирующие шайби з матеріалу Nomex, а виконаний з скловолокна каркас звукової котушки, на який намотується мідний дріт, приклеюється прямо до центральної частини дифузора, що підвищує ефективність роботи динаміків. «Позичені» у спікерів Contour підвіси дають можливість збільшити робочий хід мембран і забезпечити хороший «панч».
Середню смугу озвучує 150 мм драйвер з потужною неодимовою магнітною системою, цілісної MSP-діафрагмою завтовшки 0,4 мм і легкої котушкою зі скловолоконної основою і алюмінієвим дротом.
Дизайн Dynaudio Evoke 50 розробляла команда під керівництвом молодий спеціалістки Луїзи Дальгор: використовувалися скетчі на папері, 3D-моделювання, зразки з глини і прототип з MDF-корпусом. У результаті вдалося створити спікер з плавними гранями і ідеальними пропорціями, який не справляє враження громіздкість. Порт фазоінвертора винесено в тил колонки, причому в комплект входить заглушка з піноматеріалу, що дозволяє позбутися від гулу в певних типах приміщень. Модель має дві гвинтові клеми і виступаючі за межі корпусу ніжки, до яких кріпляться шипи.
Флагман Dynaudio Evoke 50 призначений для середніх або великих за площею кімнат і доступний в чотирьох варіантах обробки, включаючи версії в глянсовому лаку.
Особливості:
- Акустичне оформлення: Фазоінверторного типу
- Розташування фазоінвертора Ззаду
- Кількість смуг: 3
- Кількість динаміків: 4
- Потужність підсилювача, що підводиться, Вт.: 260
- Частота, Гц: 35-23000
- Частота поділу кросовера, Гц.: 430/3500
- Чутливість, дБ/Вт/м: 87.0
- Опір, Ом: 4 (3 мін.)
- ВЧ-динамік: 28 мм твітер Cerotar з зовнішнім тканинним куполом зі спеціальним покриттям і з додатковим внутрішнім куполом Hexis, магнітна система Ferrite+
- СЧ-динамік: 150 мм СЧ-драйвер (аналог динаміка, встановленого в АС Contour 60) з дифузором з магнієво-силікатного полімеру (MSP), неодимовий магніт, котушка з алюмінієвим дротом і каркасом з скловолокна
- НЧ-динамік: 2 х 180 мм НЧ-драйвер Esotec+ з дифузорами з магнієво-силікатного полімеру (MSP), магнітні системи Ferrite+, котушки з мідними проводами і каркасом з скловолокна
- Корпус, оздоблення: MDF. Глянцевий лак
- Клеми: 2 гвинтові клеми

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!