Літній фешн розпродаж до -70%
Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи) - зображення 3
Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи) - зображення 1
Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи) - зображення 2
Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи) - зображення 3
Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи) - зображення 1

Компресор на акумуляторі SOBO SB-218 для акваріума до 50 л (2600 мАг, до 70 годин автономної роботи)

Код:  461426024

1 450

1 100

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акумуляторний компресор SOBO SB-218 (робота від батареї до 70 годин, 180 л/год, 2600 мАгод)


Акумуляторний компресор SOBO SB-218 призначений для надійної аерації акваріумів розміром до 100 сантиметрів, рекомендований об'єм 50 літрів. Компактний і високоефективний, він забезпечує стабільне насичення води киснем, створюючи комфортні умови для мешканців акваріума. Пристрій особливо корисний як резервне живлення на випадок відключення електроенергії, а також оснащений зручною функцією наскрізної зарядки, що подовжує термін служби акумулятора.

Основні переваги:

  • Тривала автономність — до 70 годин роботи
  • Наскрізна зарядка — при роботі від мережі пристрій не використовує акумулятор, що продовжує термін його служби
  • Один канал подачі повітря — забезпечує стабільну аерацію з виходом 3 л/хв
  • Висока сумісність — підходить для акваріумів розміром до 60 сантиметрів
  • Компактний і портативний — зручний для домашнього використання і поїздок
  • Працює від будь якого пристрою USB, будь то блок живлення, комп'ютер, павербанк, чи навіть автомобільний USB
  • Має два режими: звичайний та економний
    - 1-й режим одне натискання, великий діод світиться, пристрій працює постійно
    - 2-й режим вмикається другим натисканням, великий діод мерехтить, пристрій дає кисень 10 секунд та потім 10 секунд не працює

Характеристики:

  • Ємність акумулятора: 2600 мАгод
  • Час автономної роботи: до 70 годин
  • Максимальний розмір акваріума: до 60 сантиметрів
  • Максимальний об'єм акваріума: до 50 літрів
  • Продуктивність: 3 л/хв
  • Тиск повітря: 0,02 Мпа
  • Функція наскрізної зарядки: працює також напряму від мережі без використання акумулятора

Комплектація:

  • Компресор SOBO SB-218 — 1 шт.
  • Зарядний кабель — 1 шт.
  • Шланг для подачі повітря — 1 шт.
  • Насадка для аерації — 1 шт.
  • Зворотній клапан для запобігання зворотному потоку води — 1 шт.

Рекомендації щодо використання:

Перед першим використанням повністю заряджайте пристрій. Функція наскрізної зарядки дозволяє використовувати компресор від мережі, при цьому акумулятор не розряджається, що особливо зручно для тривалого стаціонарного використання.

Принцип роботи: 

Працює від електроенергії, а коли відключають світло, він автоматично перемикається на свою батарею і продовжує працювати, при включенні світла він знову сам перемикається на роботу від розетки і одночасно заряджається батарея. Вимикати його та окремо заряджати не потрібно. Просто увімкніть у мережу 220V.

Має два режими: звичайний та економний
- 1-й режим одне натискання, великий діод світиться, пристрій працює постійно
- 2-й режим вмикається другим натисканням, великий діод мерехтить, пристрій дає кисень 10 секунд та потім 10 секунд не працює

Характеристики

Максимальна швидкість потоку
Максимальна потужність
Призначення
Колір
  • Білий
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Тетяна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: ELKOME

    Товаром задоволена, нарікань нема, все працює, всім рекомендую.

    Переваги:
    Працює тихо
    Недоліки:
    Немає
  • Світлана С***
    Відгук від покупця. Продавець: ELKOME

    Дуже задоволена, працює тихо, дякую.

    Переваги:
    Сам собі керує
    Недоліки:
    Немає