День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Dolce & Gabbana L'imperatrice 100 мл Туалетна вода - зображення 2
Dolce & Gabbana L'imperatrice 100 мл Туалетна вода - зображення 1
Dolce & Gabbana L'imperatrice 100 мл Туалетна вода - зображення 2
Dolce & Gabbana L'imperatrice 100 мл Туалетна вода - зображення 1

Dolce & Gabbana L'imperatrice 100 мл Туалетна вода

Код:  468728634

Є в наявності

2 545

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 425  x 6
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 849  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 849  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 849  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 849  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 849  x 3

Усі товари бренду Dolce&Gabbana

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, А-Банк. Плати частинами, Оплата на рахунок продавця, Плати частинами від izibank, Покупка частинами monobank, ПУМБ: Сплачуйте частинами, ОТП Банк: Оплата частинами
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Туалетна вода D & G L`Imperatrice - яскраве, весняне поєднання іскристих бризок екзотичних квітів і дорогоцінних крапель стиглих, соковитих фруктів. Верхній акорд заворожує та зачаровує гармонійним коктейлем із тонких і витончених трояндових пелюсток та насиченої «бадьорості» екзотичних фруктів. Соковитий, глибокий і багатий аромат, який доречний і в літній сезон, і в зимові холоди. Ноти серця - приємна і свіжа кислинка з ківі в коктейлі з м'якоті стиглих кавунів. Фруктовий акорд розкривається на шкірі ніжним і чуттєвим поєднанням, даруючи прохолоду та свіжість спекотного літнього дня.

Аромат D & G L`Imperatrice у базовому шлейфі виражений елегантною стриманістю квітучих рожевих цикламенів, чуттєвістю і пряними нотами мускусу. Цей запах вибирають юні леді, які вміють користуватися розкішними аксесуарами та знаються на мистецтві зваблювання. Із туалетною водою D & G Anthology L`Imperatrice 3 жінка завжди загадкова й чарівна. Неперевершене поєднання натуральних і природних компонентів робить кожну леді справжньою імператрицею.

Характеристики

Серія
Клас парфумерії
Об'єм
Ноти
  • Верхні ноти: Ківі,Ревень,Рожевий перець

    Середні ноти: Кавун, Жасмин, Цикламен

    Нижні ноти: Лимонне дерево, Мускус, Сандал

Країна-виробник товару
  • Італія
Країна реєстрації бренда
  • Італія

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!