Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Ніж для стейку Tramontina Athus 127мм (23081/905) - зображення 2
Ніж для стейку Tramontina Athus 127мм (23081/905) - зображення 1
Ніж для стейку Tramontina Athus 127мм (23081/905) - зображення 2
Ніж для стейку Tramontina Athus 127мм (23081/905) - зображення 1
1/2

Ніж для стейку Tramontina Athus 127мм (23081/905)

Код :  485162934

Є в наявності

102

91

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Ніж для стейку Tramontina Athus 127 мм (23081/905)

Представляємо вам практичний та надійний ніж для стейку Tramontina Athus 127 мм (23081/905) — ідеальний вибір для комфортного та ефективного нарізання м'ясних страв, що дозволить повною мірою насолодитися кожним шматочком!

Цей ніж є частиною популярної та функціональної серії Athus від всесвітньо відомого бразильського виробника Tramontina, який вже понад століття славиться своєю надійною та якісною продукцією для дому та професійних кухонь. Ніж оснащений спеціалізованим лезом довжиною 127 мм, виготовленим з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420, що гарантує відмінну гостроту, довговічність та високу стійкість до корозії.

Головна особливість цього ножа – його спеціальна заточка для стейків, яка дозволяє легко розрізати навіть волокна добре просмаженого м'яса, забезпечуючи акуратні та рівні шматочки без зайвих зусиль. Рукоятка ножа, виконана з міцного поліпропілену, має класичний та ергономічний дизайн, що забезпечує надійний та комфортний хват, мінімізуючи втому руки під час трапези. З ножем Tramontina Athus кожен прийом їжі, що включає стейки, стане справжнім задоволенням!

Основні характеристики:

  • Бренд: Tramontina
  • Серія: Athus
  • Модель: 23081/905
  • Тип: Ніж для стейку
  • Довжина леза: 127 мм
  • Матеріал леза: Високоякісна нержавіюча сталь AISI 420
  • Матеріал ручки: Міцний поліпропілен
  • Колір ручки: (Зазвичай чорний або темний, залежить від конкретної партії Athus, але для 23081/905 часто зустрічається чорний)
  • Особливості: Спеціальна заточка для стейків, ергономічний дизайн.
  • Виробник: Tramontina
  • Країна виробництва: Бразилія

Переваги:

  • Спеціалізована заточка: Лезо розроблене спеціально для стейків, забезпечуючи чистий і легкий розріз м'ясних волокон, що дозволяє насолоджуватися кожним шматочком м'яса.
  • Висока якість леза: Виготовлене з нержавіючої сталі AISI 420, лезо зберігає свою гостроту, довговічність та стійкість до корозії.
  • Ергономічна ручка: Рукоятка з міцного поліпропілену забезпечує зручний, надійний та безпечний хват, що важливо під час нарізання м'яса.
  • Довговічність: Високоякісні матеріали та ретельне виконання гарантують тривалий термін служби навіть при інтенсивному щоденному використанні.
  • Легкість у догляді: Ніж легко миється вручну і підходить для миття в посудомийній машині, що забезпечує максимальну зручність в експлуатації.

Рекомендації щодо використання:

Ніж Tramontina Athus 127 мм ідеально підходить для подачі та вживання стейків, смаженого м'яса, птиці та інших твердих продуктів. Для збереження гостроти леза рекомендується використовувати дерев'яні або пластикові обробні дошки (якщо ніж використовується для розрізання м'яса до подачі). Після кожного використання ретельно мийте ніж та витирайте його насухо.

Характеристики

Довжина леза
Країна-виробник товару
Матеріал леза
Матеріал ручки
Колір ручки
  • Чорний
Можна мити в посудомийній машині
  • Так

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.65/5
на основі 44 відгуки
  • 5 зiрок
    33 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Загороднюк А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Чорний. Довжина леза: 127

    Отличный нож-серрейтор. Резать можно все, но особенно удобен для помидор и мягкого хлеба. Даже самый воздушный и мягкий хлеб режет без сминания. Жена в восторге. Пришлось купить второй такой же.

    Переваги:
    Хороший рез. Удобная рукоять.
    Недоліки:
    Не обнаружены
  • Николай Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Чорний. Довжина леза: 127

    отличный за свою ценц

    Переваги:
    цена
  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Чорний. Довжина леза: 127

    Очень острый нож! Куриное филе теперь разделывается быстрее и зубцы не забиваются пленкой и др., чего и желал.
    На фото не видно, но лезвие ножа пилообразное.
    Длина лезвия 110 мм, ширина лезвия около 15 мм, длина всего ножа 210 мм.

Читати всі відгуки →