Літній фешн розпродаж до -70%
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 1
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 2
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 3
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 4
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 5
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 6
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02) - зображення 1

Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02)

Код:  487459274

Є в наявності

9 317

6 378

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1063  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 2126  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 2126  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 2126  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 2126  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 2126  x 3

Об'єм, л: 26

Цей товар у інших продавців
1
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 3 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Ця стильна дорожня сумка стане незамінним супутником для тих, хто цінує якість і практичність. Виготовлена з натуральної вінтажної шкіри, вона привертає увагу своїм унікальним дизайном та уважністю до деталей. Ніжне чорне покриття доповнене характерною текстурою, яка надає виробу особливого шарму. Шкіра має легкі потертості і неоднорідність забарвлення – ці елементи роблять кожну сумку унікальною.

Сумка має розміри 42х22х29 см, що надає достатньо місця для особистих речей, а також включає одне основне відділення та невеличкий прихований кишеню на блискавці для дрібниць. Внутрішнє оздоблення виконане з міцного, але вишуканого текстилю, що підкреслює високий рівень виконання. Для тих, хто потребує додаткового об'єму, передбачені бічні застібки, які дозволяють збільшити місткість сумки.

Зовнішня сторона сумки доповнена зручним прихованим відділенням на блискавці, яке захищене шкіряною нашивкою. Усі шви виконані акуратно та рівно, що підтверджує високу якість і надійність виробу. Фурнітура з металевого сплаву забезпечує довговічність і стильний вигляд.

Сумку зручно носити як у руці, так і через плече завдяки регульованому ременю, який поєднує міцну текстильну стрічку та шкіру. Це ідеальний аксесуар як для активних подорожей, так і для щоденного використання.

Бренд SHVIGEL, заснований у 2011 році, вже завоював визнання серед покупців завдяки якісній продукції та широкому асортименту шкіряних виробів. Вибираючи цю дорожню сумку, ви отримуєте продукт, який поєднує в собі практичність, стиль та відмінну якість.

Характеристики

Матеріал корпусу
Додаткові характеристики
  • Наявність коліс: Немає коліс
Колір
Для кого
Вага
  • 2 кг
Об'єм
  • 26 л
Країна-виробник
  • Україна
Гарантія
  • 3 місяці

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Марина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Carry Central. Колір: Чорний

    Залишилося під приємними враженнями від сумки, вона надзвичайно класна, починаючи від якості і закінчуючи дизайном. Форму тримає ідеально, ну в ціна теж приємна

    Недоліки:
    Їх просто немає

Відеоогляд
Дорожня сумка SHVIGEL із натуральної шкіри чорного кольору для великих речей (bg153fash02)

Повноцінний відеоогляд