Дорожні сумки та валізи — обов'язковий складник будь-якої подорожі. Ці пристосування бувають найрізноманітніших форм, розмірів і дизайнів. Навіть імениті бренди, відомі на весь світ, випускають лінійки сумок для подорожі. Вони потрібні для збереження і транспортування одягу та взуття. Такий товар має відповідати всім запитам покупця і, насамперед, це стосується місткості.

Класифікація дорожніх сумок

Всі товари поділяються на чоловічі, жіночі та унісекс. На продукції для дівчат зображені різні яскраві та привабливі малюнки, а в чоловічій лінії бувають машини або мотоцикли. Найчастіше можна все ж знайти моделі унісекс, оскільки цей товар має максимально експлуатуватися й не відрізнятися за гендерними критеріями.

За формою й типом конструкції виробники випускають такі вироби:

  • Валізи на коліщатках. Вельми зручне пристосування для подорожі. Сучасні компанії роблять спеціальні коліщатка з можливістю повороту з будь-яку сторону, що спрощує керування ними. Для зручності споживача вони виготовляються з висувною ручкою. У них тверда пластикова конструкція, що дає можливість не хвилюватися за тендітні речі всередині.
  • Дорожні сумки. За зовнішнім виглядом вони схожі на спортивні моделі. Мають невеликі розміри, призначені для нетривалої подорожі. Мають м'яку конструкцію, кілька маленьких кишень. Коліщаток не мають. Бувають додаткові замки, відкривши які сумка стає більшою.
  • Дорожні сумки на коліщатках. Вони бувають різноманітних розмірів. Коліщатка в них зроблені з гуми або тефлону, що дає змогу їм легко крутитися. Також вони мають гальмівні фіксатори, що запобігають скочуванню. Виготовляються вони за принципом звичайної сумки, тільки додаються коліщатка. Головна їхня відмінність від валізи в м'якій конструкції й використанні тканини, а не пластику.
  • Ділові моделі. Найпопулярніший товар серед бізнесменів, і мають вони форму валізи. Вони бувають різного розміру, але всередині мають багато місця. Для транспортування великої кількості речей та тривалих поїздок вони не підходять, оскільки не зможуть вмістити весь потрібний гардероб із взуттям. Це ідеальний варіант для поїздки на вікенд або на ділову зустріч.
  • Дорожні гаманці. Дуже зручне пристосування, оскільки вони можуть вмістити паспорти, гроші, картки, квитки та інші необхідні речі. Такий гаманець має невеликі розміри, але досить місткий. Рекомендований усім мандрівникам.

Також мандрівникам підійде рюкзак у дорогу. Він може мати пластикову поверхню ззаду для зручного носіння та збереження рівної спини. Також можна знайти туристичні моделі, призначені для зберігання наметів, спальників, речей та продуктів. Подібні пристосування не використовуються у звичайних подорожах, а призначені тільки для переміщення горами або лісами. Рюкзак у дорогу дає змогу упакувати найнеобхідніші речі, тому його зручно носити на двох лямках, і, як плюс, він має дуже симпатичний вигляд. Виробники пропонують безліч жіночих варіантів. Однак серед слабкої статі все ж популярні валізи на колесах, щоб їх було зручно переміщати в будь-якій місцевості.

Поради щодо вибору

Для багатьох покупців дорожніх сумок важливо, щоб вони залишилися цілими й неушкодженим, щоб не бруднилися, не втрачали форму, не дряпалися й жодні пригоди з ними не траплялися. Для отримання такого товару потрібно розуміти, як вибрати якісну продукцію, що прослужить не один сезон.

Перед початком купівлі споживачеві варто визначитися з двома питаннями — куди й навіщо. Бажано розібратися, яка валіза для якої подорожі підходить. У гори або на пісок неможливо піти із сумкою на колесах, а з туристичним великим рюкзаком не варто їхати на ділову зустріч. Покупець має чітко орієнтуватися в тому, для чого йому потрібен предмет.

Далі потрібно розбиратися в перевагах кожної моделі й розуміти, як буде проходити поїздка. Якщо подорож на машині, то оптимально буде взяти м'яку сумку, щоб можна було легко все упакувати. Валізи з фіксованою формою з полікарбонату підходять для перельотів, щоб жодні цінні речі всередині не розбилися й не розлилися.

Під час вибору пристосування на коліщатах варто придивитися до самих коліщат. Вони мають бути глибоко втоплені в корпус, щоб витримувати велике навантаження. Вони розташовуються окремо на своїх осях. Переважно на всі вироби встановлюється дві пари коліщат. Таке рішення дуже допомагає під час подорожі у випадку поломки одного з них. З чотириколісного простіше зробити двоколісний. Якщо у валізи з 2 коліщатками поламається одне, віна стане непридатною для експлуатації. Бажано, щоб вони були виготовлені з гумоподібного силікону, він значно міцніший, ніж пластмаса.

Показати ще 60 товарів