День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Газ Turbex універсальний всесезонний 220г одноразовий балон для плиток пальників паяльних ламп обігрівачів (IO-JU_22B) - зображення 1

Газ Turbex універсальний всесезонний 220г одноразовий балон для плиток пальників паяльних ламп обігрівачів (IO-JU_22B)

Код:  490973019

Є в наявності

354

253

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka

Обсяг/Об'єм, л: оберіть потрібний варіант

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів в аерозольній упаковці, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Газ Turbex універсальний всесезонний 220г одноразовий балон для плиток пальників паяльних ламп обігрівачів (IO-JU_22B)

Зріджений газ в одноразовому замінному балоні для портативних газових приладів і обладнання з цанговим типом кріплення: плиток, пальників, паяльних ламп, обігрівачів тощо.

Високопродуктивна газова суміш пропану-бутану-ізобутану дозволяє всесезонне використання балону при температурі від -30°С до +45°С. Газ високого ступеня очищення забезпечує стабільну та безпечну роботу обладнання.

Завдяки компактній формі балон не займає багато місця, тому легко поміщається навіть в невеликому похідному рюкзаку.

Застосування

1. Зняти з балона пластиковий ковпачок
2. З’єднати балон з обладнанням відповідно до рекомендацій, які подаються в інструкції до обладнання

Застереження:

- не допускати нагрівання вище +50°С
- зберігати балон із закритим захисним ковпачком у сухому місці
- не допускати попадання прямих сонячних променів
- не деформувати, не проколювати та не спалювати навіть після використання
- зберігати в місцях, недоступних для дітей

Замінюйте балон в добре вентильованому приміщенні якомога далі від відкритого вогню, перед заміною переконайтеся, що газовий прилад повністю охолов.

Балон одноразовий і не підлягає повторному заправленню та дозаправленню!

Склад: ізобутан, бутан, пропан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на упакуванні) за умови дотримання правил зберігання і цілісності тари.


Назва Од.Вим. Значення
Стан Новий
Тип призначення Газ Turbex універсальний всесезонний 220г одноразовий балон для плиток пальників паяльних ламп обігрівачів
Тип Одноразовий балон
Виробник Turbex
Матеріал Газова суміш пропан-бутан-ізобутан
Розмір 220 г
Термін придатності 5 років
Уважно перевіряємо кожен товар перед відправкою, щоб він прибув до вас у бездоганному стані!

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Леонід Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Comarket

    Працює,горить добре!

    Переваги:
    Хватає
    Недоліки:
    Не має
  • Михаил К***
    Відгук від покупця. Продавець: KANTRI. Обсяг/Об'єм: 0.22

    Якісні газові балончики. Постійно купую у цього продавця, за адекватні гроші пропонує якісний товар.

    Переваги:
    Якість. Ціна.