Картка Rozetka
Силікагелевий поглинаючий наповнювач без пилу для котячого туалету, не прилипаючий до лапок Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг - зображення 2
Силікагелевий поглинаючий наповнювач без пилу для котячого туалету, не прилипаючий до лапок Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг - зображення 1
Силікагелевий поглинаючий наповнювач без пилу для котячого туалету, не прилипаючий до лапок Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг - зображення 2
Силікагелевий поглинаючий наповнювач без пилу для котячого туалету, не прилипаючий до лапок Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг - зображення 1

Силікагелевий поглинаючий наповнювач без пилу для котячого туалету, не прилипаючий до лапок Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг

Код:  492638894

Немає в наявності

350

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Наповнювач для котячого туалету Silica Gel Cat Nobby 5 л - 2,25 кг

  • Наповнювач для котячого туалету CAT SILICA від Nobby миттєво утримує запахи і дозволяє випаровуватися волозі. 
  • Гранули постійно вбирають вологу, і запахи залишаються у пастці. 
  • Волога також видаляється, отже, запаху майже залишається, а залишки можна легко видалити.
  • CAT SILICA дуже економічний та забезпечує високе поглинання запахів. 
  • Він пригнічує зростання бактерій та не має запаху. 
  • Він також малопильний і не прилипає до лап. 
  • Він також є екологічно безпечним.

Опис:

  • екологічно чистий
  • висока поглинання
  • поглинає запахи
  • без запаху
  • пригнічує розвиток бактерій
  • економічний у використанні
  • низький рівень пилу
  • не прилипає до лапок

Характеристики

Вага 1 пакування
Для кого
Об'єм 1 пакування
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 2/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Софія Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Zoosinhron. Об'єм 1 пакування: 5

    вибачте, але це якийсь треш, насипали той наповнювач, пішов пил від нього, думали ну ок. але котик коли там займається своїми справами - чхає, потім від нього воняє цим ніби цементом, пилом, щось типу як на стройці. потім і я кашляла, не могла довго заснути бо цей запах, і ніби воно все стоїть в тебе в горлі, в носі.