















Крісло Barsky ECO Grey G-14 slider
Є в наявності
15 900₴
- Кур'єр Mesh
350₴
- Самовивіз з Нової Пошти
Тариф перевізника
- Кур'єр Нової Пошти
Тариф перевізника
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.


Barsky ECO Grey G-14 slider














Характеристики
- Колір
- EAN
- 2000000001265
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 1 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Микола К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
залишу додаткий відгук після кількох місяців користування
в попередніх крісел частенько відламувилися чи починали відходити спинки, сподіваюся цей витримаж перевірку часом та вагою понад 120 кг- Переваги:
- 1) головна перевага це велика допустима вага для сидіння, крісло виглядає міцним, багато метелевих компонентів; 2) можливість регуювання глибини сидіння
- Недоліки:
- 1) один з ключів в комплекті замалий і не підходив для одного типу з болтів, якщо б не було вдома інстументів -- ні підголівник ні сидіння не вдалося б прикрутити 2) відсутня інструкція як по збірці так і користуванню (хоча не так багато компонентів довелося скручувати, але для людей які вперше купують крісло чи користуються з такою кількістю регулювання це може виявитися ще тим квестом) 3) сильних запах пластику, сподіваюся через кілька днів пройде
- Алексей К***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Ну и чуть развёрнутее:
Много народу пишет, что все такие стулья даже с по максимуму опущеным сидением будут как "барные стулья" и по факту так и есть - минимальная высота 50+- см.
Далее - гарантия. Старое кресло у меня так же было от Барски и тоже не так что бы дешевое. Так за время гарантии мне заменили в нем и ручки (они же подлокотники) и крестовину и механизм. Да, модель была не очень удачная =) Но гарантия - работает и это занимает ну 4-7 дней и это большой плюс производителю.
Из ощутимых минусов (ну, тут как повезет, на самом деле) - это то, что спинка кресла фиксируется только в трех положениях: вертикально, чуть под углом и еще более под углом. И если вам повезет с углом - то кресло бомбезное. Вот мне повезло - угол откидывания подошел. Но если бы нет - то для спины полусидеть \ полу лежать в неудобном положении - не вариант и пришлось бы делать возврат =\
Поэтому оценка "чудово" за то, что "мне подошло".
Рекомендую.
п.с. пользуюсь уже 2ю неделю - пока всё до сих пор нравится.- Переваги:
- ГАРАНТИЯ!!, большой допустимый вес, "выглядит надёжно", удобное "качание"
- Недоліки:
- ПО УМОЛЧАНИЮ высокий газлифт и крестовина в базовом комплекте, у спинки всего три положения по углу откидывания.




