Картка Rozetka
Набір спецій для настоянки в стилі Бурбон (3 л) - зображення 2
Набір спецій для настоянки в стилі Бурбон (3 л) - зображення 1
Набір спецій для настоянки в стилі Бурбон (3 л) - зображення 2
Набір спецій для настоянки в стилі Бурбон (3 л) - зображення 1

Набір спецій для настоянки в стилі Бурбон (3 л)

Код:  505855929

Є в наявності

120

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Набір спецій для настоянки у стилі Бурбон (3 л)

Напій, створений за допомогою цього набору спецій, відрізняється яскравим солодовим ароматом, що нагадує витриманий бурбон. Він має багатий і глибокий смак з домінуванням ніжних і збалансованих нот завдяки вмісту кукурудзи. Цей інгредієнт надає напою виразну особливість, яка гармонійно переплітається з іншими смаками, створюючи довгий і приємний смак. Найкращим вибором для алкогольної основи є будь-який дистилят подвійної перегонки, як наприклад самогон. Можливо також використовувати горілку або розведений до 40-45% етиловий спирт, хоча в цих випадках результат може бути дещо іншим.

Для створення настоянки в стилі Бурбон вам знадобиться:

- 3 л алкоголю 40-45%

- Цей набір спецій

Вага: 111 г.

Характеристики

Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Руслан
    Відгук від покупця. Продавець: Ля Гурме

    Отличный набор! Конечно, ни о каком бурбоне и речи нет, это вот именно "настойка в стиле". Да и стиль не так уж чтоб... Но, если не цепляться к слову "бурбон", настойка получается отличная! Делал на пищевом спирте "Люкс", разведенном до 40% об. фильтрованной водой. Ничего больше не добавлял. Настаивал строго по рецепту. В итоге получил отличную мягкую настойку. Без закуски (только со льдом или совсем чистую) я ее все же пить не стану, это не виски и не бурбон. А вот вместо водки - самое то! Приятный вкус и аромат. Заказал еще.
    Кстати, по вкусу очень близко к настойке "в стиле ирландского виски". Пока не определился какой вариант больше нравится.

    Переваги:
    Аромат и вкус
    Недоліки:
    нет