Картка Rozetka
Квадратний піднос для фруктів та солодощів WL707-4 двоярусна цукерниця на металевому каркасі з ручкою Золотистий (127-14-16596) - зображення 2
Квадратний піднос для фруктів та солодощів WL707-4 двоярусна цукерниця на металевому каркасі з ручкою Золотистий (127-14-16596) - зображення 1
Квадратний піднос для фруктів та солодощів WL707-4 двоярусна цукерниця на металевому каркасі з ручкою Золотистий (127-14-16596) - зображення 2
Квадратний піднос для фруктів та солодощів WL707-4 двоярусна цукерниця на металевому каркасі з ручкою Золотистий (127-14-16596) - зображення 1

Квадратний піднос для фруктів та солодощів WL707-4 двоярусна цукерниця на металевому каркасі з ручкою Золотистий (127-14-16596)

Код:  506717569

Є в наявності

1 646

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Елегантна фруктовниця на 2 квадратні таці WL707-4 золотисте оздоблення каркасу з ручкою

Піднос-цукерниця на 2 яруси WL707-4 — це витончений і практичний аксесуар, що ідеально підходить для сервірування фруктів і солодощів. Ця металева фруктовниця золотистого кольору додасть елегантності вашому святковому столу і стане стильною прикрасою інтер'єру. Квадратна форма та унікальний дизайн роблять цукерницю не лише функціональною, а й декоративним елементом, який привертатиме увагу гостей.

Переваги:

  1. Естетичний дизайн: Золотистий колір та декоративні візерунки надають підносу вишуканого вигляду, що робить його чудовим вибором для будь-якого свята чи заходу.
  2. Міцність та довговічність: Виготовлений з високоякісного металу, піднос забезпечує надійність та довгий термін служби.
  3. Зручність використання: Піднос складається з двох ярусів, що дозволяє красиво та компактно розмістити на ньому різноманітні частування.
  4. Багатофункціональність: Піднос підходить для сервірування не тільки солодощів, а й фруктів, закусок та інших страв.
  5. Легкість транспортування: Зручна ручка полегшує перенесення підносу.

Характеристики:

  • Тип посуду: Цукерниця, таця
  • Форма: квадрат
  • Матеріал: метал
  • Колір: золотистий
  • Кришка: ні
  • Кількість ярусів: 2
  • Кількість тарілок: 2 

Характеристики

Матеріал
Країна-виробник товару
Кількість предметів у наборі
  • 1 шт
Дизайн
Форма сервірування страви
  • Квадратна
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Можна мити в посудомийній машині
  • Ні
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!