Гель-скраб для тіла із сіллю мертвого моря та олією апельсина - Scrub Corpo Gel ai Sali del Mar Morto e Arancio Dolce, 500мл
Натуральний скраб, який надає гладкості та м'якості тілу. Завдяки механічному впливу сольових кристалів, м'яко видаляє ороговілі частинки шкіри та стимулює процес оновлення клітин. Це спричиняє сильну відновлюючу дію на шкіру, сприяє посиленню ефективності процедури, збільшуючи проникну здатність у тканині та досягненню максимальних результатів. Шкіра буде зволоженою, світлою і м'якою на дотик.
Активні компоненти:
Морська Сіль Мертвого моря, детоксикація: Сіль одержують шляхом випаровування морської води. Багата незамінними мікроелементами, необхідними для людини, сприяє виведенню шлаків.
Ефірна олія Солодкого апельсина – бореться зі старінням, розгладжує: Має поліруючий та омолоджуючий ефект; перешкоджає утворенню зморшок та розтяжок, також допомагає боротися з целюлітом, особливо якщо присутні ознаки застою рідини.
Олія солодкого мигдалю - пом'якшувальна, заспокійлива, підвищує еластичність: Має сильну пом'якшувальну, живильну та зміцнюючу дію. Завдяки своїй універсальності, воно використовується в деяких препаратах для масажу немовлят, дітей та людей похилого віку. Ефективно запобігає розтяжкам під час вагітності та запобігає розтріскуванню сосків у період годування груддю.
Повний склад:
• Морська Сіль Мертвого моря – детоксикація
• Олія солодкого мигдалю – зволожує, заспокоює, зміцнює
• Арганова олія - зволожує, насичує киснем, живить
• Солодкий апельсин - Ефірна олія – антивіковий ефект, що розгладжує
• Овочевий Гліцерин - Зволожує:
Застосування:
Нанести продукт рівномірно на площу, що підлягає обробці. Виробляти пілінг круговими рухами протягом 10/15 хвилин. Видалити мокрими губками чи душем.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!