Картка Rozetka
Ножівка з пінобетону Mastertool 550 мм (14-2755) - зображення 1

Ножівка з пінобетону Mastertool 550 мм (14-2755)

Код:  507777819

Немає в наявності

1 103

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Ножівка по пінобетону Mastertool 550 мм зроблена спеціально для розпилювання таких будматеріалів, як пінобетон, гіпсокартон, дерево, газобетон і пластмаса. кисть руки не втомлюється. Загальна довжина полотна 550 мм дозволяє швидко та ефективно справлятися з розпилюванням матеріалів.

Характеристики

Матеріал, що оброблюється
Довжина пиляльного полотна
Особливості
Матеріал ручки
Вага
  • 0.72 кг
Додаткові характеристики
  • полотно виготовлене з високоякісної сталі Mn65 • кожен другий зубець має напайку з карбіду вольфраму • тефлонове покриття підвищує корозійну стійкість полотна та покращує ковзання • ергономічна рукоятка
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ростислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все, що тут пишуть про легкість різання газоблоку, є на 100% правдою. Реально взагалі не потрібно докладати зусиль, пила сама все робить, тільки води туди-сюди
    Але є нюанс. Якщо потрібно зробити не просто прямий різ (вкоротити блок без зміни форми), а зробити щось інше (у моєму випадку це були зрізи під 45°), то отут уже проблема. І витікає вона частково якраз із легкості різання – мінімальне відхилення від розмітки і ви за половину одного ходу пили запорюєте заготовку. Для таких різів набагато краще працює звичайна пила по дереву з великим зубом. Або, можливо, потрібна триваліша практика і досвід, якого мені бракує
    Але тим не менш усім, хто не хоче витрачати кошти на дорогу сабельну пилу (а купувати дешеву я вкрай не рекомендую) для розпилу газоблоку, я раджу купити дану пилку, вона варта кожної гривні, яку ви за неї заплатите

    Переваги:
    Легкість та зручність різу, довговічність
    Недоліки:
    Для різів відмінних від 90° раджу брати іншу пилу
  • Виталий М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Этой пилой я напилил газоблоков на целый дом 100м2 и стены внутри. Немного неудобно, но даже сделал при помощи ее u-блоки для перемычек над окнами и дверьми. Пропил где-то 2мм. Планирую ее еще подгонять блоки для гаража. Думаю, еще хватит на несколько домов, так как она не стерлась вообще, только черная краска стерлась местами. Рекомендую использовать перчатки при работе, или натрете водянки при долгой работе.

  • Виталий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Пила стоит своих денег, рекомендую, режет газоблок как масло

Читати всі відгуки →