Електросамокат iScooty – це сучасний та потужний транспортний засіб для щоденних поїздок містом. Завдяки безщітковому двигуну потужністю 1500 Вт із заднім приводом модель забезпечує динамічний розгін, плавний рух та максимальну швидкість до 50 км/год.
Літій-іонний акумулятор 48V 21Ah забезпечує запас ходу до 55 км на одному заряді залежно від ваги райдера, дорожнього покриття та стилю їзди.
Електросамокат оснащений NFC-системою розблокування, яка дозволяє запускати пристрій лише за допомогою спеціальної картки. У комплекті передбачено дві NFC-картки для зручного користування.
Великі 10,5-дюймові пневматичні колеса та подвійна амортизаційна система забезпечують комфортне пересування навіть нерівними дорогами. Міцна складна конструкція робить самокат зручним для транспортування та зберігання.
Переваги моделі:
- Потужний двигун 1500 Вт.
- Максимальна швидкість до 50 км/год.
- Акумулятор 48V 21Ah.
- Запас ходу до 55 км.
- NFC-захист та 2 картки в комплекті.
- Великі 10,5-дюймові колеса.
- Передня та задня амортизація.
- Можливість встановлення сидіння.
- LCD-дисплей.
- Складна конструкція.
- Максимальне навантаження до 150 кг.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!