Картка Rozetka
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 6
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 1
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 2
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 3
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 4
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 5
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 6
Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003) - зображення 1

Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003)

Код:  516119264

Є в наявності

29 340

20 538

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 3423  x 6

Колір: оберіть потрібний варіант

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Електросамокат Segway Ninebot E2 PLUS E II, чорний (AA.05.14.02.0003)

Характеристики

Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олексій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    гарний легкий самокат для 60-70 кг, 20+ км у вільному стилі

    Переваги:
    легкий
    Недоліки:
    невеликий запас ходу
  • Макар Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Він не вартує і 7000грн!!! Заявлену швидкість тримає і все плюс-мінус як описано.
    АЛЕ іноді він просто не стартує!!!
    На світлофорі (коли по залу мене авто і ще кілька учасників руху) я відштовхуюсь і тисну курок (на екрані 10км/год), і нічого не відбувається, я відштовхуюсь знову і тисну курок, і знову, і знову... АЛЕ НІЧОГО НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ!!! Це повторювалося не один раз!
    Програмне забезпечення оновлено через фірмовий звстосунок, режим енергозбереження вмикав і вимикав. Самокат хоче їде, а хоче — не їде
    P.S. коли писав цей відгук, застосунок розетка вилетів, довелося починати спочатку