Літній фешн розпродаж до -70%
Тестер Туалетна вода для жінок Moschino Pink Bouquet 100 мл - зображення 1

Тестер Туалетна вода для жінок Moschino Pink Bouquet 100 мл

Код:  519751394

Є в наявності

1 181

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 197  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 394  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 394  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 394  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 394  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 394  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 394  x 3
Цей товар у інших продавців
1

Усі товари бренду Moschino

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Безкоштовно

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Аромат туалетної води Pink Bouquet від Moschino - це поєднання легких і невагомих, солодких і чарівних пахощів. Парфумерна композиція з любов'ю зібрана з м'яких квіткових пелюсток, окроплених соком стиглих фруктів, і прикрашена апетитними й солодкими доповненнями. Чуттєвий запах парфумів Pink Bouquet подарує вам відчуття справжньої радості й неперевершеного щастя. Із ним ви сяятимете, а кожен день вашого прекрасного життя буде схожим на маленьке свято.Пахощі парфумів Pink Bouquet обсиплють вас сотнями строкатих квіткових пелюсток. Ви скупаєтесь під теплим дощем із фіалки, півонії та лілії. Потім ваш нюх порадує свіжість екзотичного ананаса, поєднаного зі знайомою солодкістю малини. Підсумок ароматного бенкету обіцяє бути незабутнім. Він залишиться у вашій пам'яті апетитним присмаком здобного пряника з персиковою начинкою.

Характеристики

Клас парфумерії
Країна-виробник товару
  • Італія
Країна реєстрації бренда
  • Італія

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Tanya A***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Очень довольна заказом

    Переваги:
    Очень приятный, сладкий аромат
    Недоліки:
    Нету
  • Виктория Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: Тестер 100 мл

    Замечательный аромат. Несколько лет назад брала в Италии. Разницы с тем , что пришел из Розетки, не вижу.

    Переваги:
    То, что хотела...
    Недоліки:
    Не нашла
  • Анастасия
    Продавець: Rozetka. Об'єм: Тестер 100 мл

    Мои любимый парфюм. Девичий, нежный, не сильно сладкий, пользуюсь в любое время года

    Переваги:
    Стойкий, не навязчивый, фруктово-цветочный аромат
    Недоліки:
    Отсутствуют
Читати всі відгуки →