Цей матеріал призначений для захисту поверхні мобільних пристроїв від розбиття та подряпин. Продукти виробництва американської компанії.
Цей продукт відрізняється від гідрогелевих або силіконових плівок, має більшу зносостійкість і термін служби.
Переваги:
Плівка повністю відповідає заявленим характеристикам та назві.
Еластичність – матеріал флексидний, повторює форму поверхні. Актуально для 3д дисплеїв.
Самовідновлення - полімер покритий самовідновлюваним шаром, в процесі експлуатації дрібні подряпини зникають.
Акриловий клей - в оригінальній поліуретановій плівці використовується акриловий клей, не роздільний із плівкою по всій площі матеріалу, завдяки чому плівка не відшаровується.
Непомітність - естетичність, одна з найважливіших характеристик та переваг матеріалу. Після обклеювання та висихання плівки, за рахунок високої прозорості – плівку практично не помітно на екрані, створюється ефект поверхні покритої лаком.
Витривалість - у порівнянні з гідрогелевою, силіконовою плівками або звичайним склом більш зносостійкий матеріал, що не жовтіє і краще зберігає захисні властивості.
Чутливість – ідеальна робота відбитка пальця.
Основні характеристики поліуретану:
Матеріал: Поліуретан 0,215 мм, антигравійний, реагує на нагрівання, (після обклеювання прогрійте феном торці матеріалу та притисніть до пристрою), Поляризація
Поверхня матеріалу: Гладка, приємна на дотик, наявність крокрені, матеріал розроблений як без шовний, що самовідновлюється.
Комплектація: поліуретан, упаковка, ZIP пакет, мікрофібра, спрей для очищення та обклеювання полімеру. Нижній Прозорий шар захисної транспортувальної плівки знімається першим перед обклеюванням, верхній прозорий після обклеювання та видалення вологи
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!