- Ганна Л***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
дуже вдячна за швидку відправку товару, який є якісним, гарним! Все відповідає опису.
Позречниця залишилась задоволена!- Переваги:
- Прекрасний подарунок, якісний, похресниця задоволена!
- Недоліки:
- Немає
- Олена Б***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Складываем с доченькой каждый день.Ей и самой нравится строить башни из лего. Стульчик в виде зайчика полюбила особенно)
- Продавець Good Kids
Дякуємо за відгук)
- Олексій М***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
На коробці написано від трьох років, але на сайті зауважено, що для дітей від одного року. В цілому комплект подобається дитині, вчиться садитись на стільчик та збирати конструктор.
- Переваги:
- Зручний стільчик, столик
- Недоліки:
- Маленький конструктор для однорічної дитини, легкий стільчик
- Мария Ю***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Столик дуже сподобався, син грається із задоволенням, сам складає все в комірки і прибирає за собою (2,5 роки). Є схеми для складання, можна докупити ще елементи з часом
- Переваги:
- Багатофункціональний столик
- Недоліки:
- Трошки маловатий
- Продавець Good Kids
Дякуємо за відгук)
- Єлизавета І***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Доброго дня, столик просто чудовий, задоволені ним на всі 100%
Але було б класно, якби його зробили в більшому розмірі, адже він малуватий
Але як розвиток для дитини дуже добре.- Переваги:
- Хороша гра для дитини
- Недоліки:
- Маленький
- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
вчасно доставили . Дитина задоволена іграшкою
- Переваги:
- Все чудово,
- Ірина М***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Сподобався столик,дитина грається із задоволенням
- Продавець Good Kids
Дякуємо за відгук)
- Віктор Г***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Покупкою задоволений.
- Переваги:
- Гарний набір.
- Недоліки:
- Нема.
- Олена С***Відгук від покупця. Продавець: Good Kids
Не рекомендую!Приїхав столик і всередині сховані ящички до нього і побиті!Брали на подарунок!
- Недоліки:
- прийшло з тріщинами
