Оплачуйте Карткою Rozetka
Автоматичний вимикач 4-полюсний Schneider Electric RESI9 4P 32A C 6 kA R9F12432 - зображення 1

Автоматичний вимикач 4-полюсний Schneider Electric RESI9 4P 32A C 6 kA R9F12432

Код :  532905724

Немає в наявності

1 220

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka

Номінальний струм, A: 32

 
Гарантія. 18 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Серія Resi9 від Schneider Electric — це модульне електрообладнання, розроблене для житлових і невеликих комерційних будівель. Вона включає автоматичні вимикачі, диференціальні пристрої, розподільні щити та інші компоненти для захисту електромереж. Серія Resi9 поєднує надійність, безпеку, простоту монтажу та естетику, що робить її ідеальною для сучасних електроустановок у житлових приміщеннях.

Характеристики

Серія
Номінальний струм
Кількість полюсів
Номінальна напруга
Крива вимикання
Номінальна вимикальна здатність
Тип монтажу
Країна реєстрації бренду
  • Франція
Гарантія
  • 18 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Игорь
    Продавець: Rozetka. Номінальний струм: 63

    Нова лінійка RESI9 позиціювала як щось середнє між бюджетною Easy9 та більш професійною акті9. Купив що спробувати, так як продукцією шнайдер користуюсь дуже давно. Але виявилось що даний автоматичний вимикач не надійний.

    Був встановлений як дюблюючий вимикач ввідного вуличного автомату 50А. Через рік пропало живлення на одній із фаз, думав що через відключення світла, але перевіривши мультиметром виявилось що немає контакту на полюсі. Також великий супротив на полюсі N.
    Хотів відправити для діагностики, але виявилося що не приймать. Ось так ціна не маленька але якість бажає кращого і відсутня рекламація. Для прикладу навіть з середньою лінійкою ИЄК (та що від 6кА) таких проблем ніколи не було

    Недоліки:
    Не надійний, вийшов з ладу працюючи в звичайному режимі
  • игорь л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальний струм: 25

    Отличный автомат. Поставил вместо рубильника на ввод в мастерской. Перед уходом обесточиваю на всякий пожарный.

    Переваги:
    Нормальный европейский бренд. Произведен в Болгарии.
    Недоліки:
    Пока что все устраивает.