День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Лазерний нівелір Bosch Professional GCL 2-15 G + тримач RM 1 + чохол (0601066J00) - зображення 2
Лазерний нівелір Bosch Professional GCL 2-15 G + тримач RM 1 + чохол (0601066J00) - зображення 1
Лазерний нівелір Bosch Professional GCL 2-15 G + тримач RM 1 + чохол (0601066J00) - зображення 2
Лазерний нівелір Bosch Professional GCL 2-15 G + тримач RM 1 + чохол (0601066J00) - зображення 1

Лазерний нівелір Bosch Professional GCL 2-15 G + тримач RM 1 + чохол (0601066J00)

Код:  55588272

Є в наявності

11 640

10 380

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka

Усі товари бренду Bosch

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • З магазину WOT

    Безкоштовно

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Комбілазер Bosch GCL 2-15 G за 4 секунди дозволяє визначити та перевірити горизонтальні та вертикальні лінії довжиною 15 м та схилі вгору/вниз по 10 м. Точність нівелювання ліній ±0,3 мм/м, точок – ±0,7 мм/м . Автонівелювання відбувається у діапазоні ±4°. Завдяки зеленим лазерним лініям у 4 рази покращилася видимість. Різьблення ¼ та 5/8 дюйма для кріплення на штативі або тримачі. Компактний (112×55×106 мм), вагою всього 0,49 кг. прилад професійного призначення в міцному корпусі, захищеному від пилу та бризок. Доставляється з поворотним кріпленням RM 1, лазерною мішенню, трьома батареями.

У 4 рази краща видимість завдяки зеленим лазерним лініям

Опис лазерного нівеліру Bosch GCL 2-15 G Professional:

  • Компактний (112×55×106 мм), маловаговий (0,49 кг) нівелір Bosch GCL 2-15 G виконаний у міцному корпусі, надійно захищеному від попадання всередину пилу та бризок. Розрахований на експлуатацію за умов будівництв, виробництва, тощо.
  • Менше ніж за 4 секунди нівелір будує горизонтальну та вертикальну лінії на відстань до 15 м з точністю ±0,3 мм/м, а також точки вгору та вниз до 10 м із достовірністю ±0,7 мм/м.
  • Ця модель відрізняється від GCL 2-15 зеленим кольором лазерних ліній. Що вчетверо посилює їх видимість. Крапки схилу проектуються червоного кольору.
  • Простий у використанні будівельник площин, керований однією рукою, зі зрозумілим інтерфейсом користувача.

Технічні особливості лазерного нівеліру Bosch GCL 2-15 G Professional:

  • Прилад працює на трьох батареях 1,5 В LR6 (AA) (ідуть у комплекті).
  • Оснащений лазером 2-го класу, що відноситься до типу 500-540 нм, <10 мВт.
  • Три робочі режими:
  • точковий - у якому прилад випромінює по одній точці вертикально вгору/вниз;
  • горизонтальний лінійний – будує одну горизонтальну лінію вперед;
  • вертикальний лінійний – одну вертикальну лінію вперед. При позиціонуванні інструменту біля стіни в даному режимі утворюється майже повне коло лазерної лінії (на 360 градусів).
  • Крім точкового, всі режими можна включати як з автоматичним нівелюванням, і без нього. Автонівелювання відбувається у діапазоні ±4°.
  • Стабільну, регульовану по висоті опору створить штатив. Спеціально під нього є отвір з різьбленням ¼ дюйма.
  • За допомогою багатофункціонального кріплення, що обертається RM 1 (у комплекті) або інших універсальних тримачів можна надійно закріпити прилад на горизонтальних, вертикальних поверхнях, трубах, намагнічених матеріалах, спеціальне кріплення дозволяє підчепити його на стелі.
  • Візирна марка (є в комплекті) ще більше покращує видимість лазерного променя за несприятливих умов і на великих відстанях.
  • Фіксатор маятника для безпечного транспортування.

Характеристики

Кількість променів
Колір променя
Вага
  • 0.49 кг
Дальність
Максимальний діапазон роботи
  • 15 м
Напрямок променів
  • Вперед
Живлення
  • 3 х 1,5 В LR6 (AA)
Межі самовирівнювання
  • 4
Розміри
  • 130х100х162
Різь штатива
  • 1/4", 5/8"
Клас лазера
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Комплектація
  • Утримувач RM 1 Professional (0601092600); Лазерна мета; 3 батареї 1,5 В LR6 (АА); ВкладиТримач RM 1 Professional (0601092600); Лазерна мета; 3 батареї 1,5 В LR6 (АА); Вкладиш у L-Boxx (1608M00C1S)ш в L-Boxx (1608M00C1S)
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Олег Л***
    Продавець: Rozetka

    не жалуюсь, очень хороший лазерный уровень!!! один минус что не могу нигде найти к нему штатив , который можна прикрепить к стене- с ригулятором высоты

    Переваги:
    хорош очень, работаю уже 2 года
    Недоліки:
    нет