Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Вилка із сальником Famatel Schuko 2P+E, 16A, 250В, IP54 - зображення 1

Вилка із сальником Famatel Schuko 2P+E, 16A, 250В, IP54

Код :  564403554

Є в наявності

331

  • З магазину With electricity

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата на рахунок продавця, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Забезпечте безперебійне живлення вашого обладнання з Виделкою із сальником Famatel Schuko 2P+E, 16A, 250В, IP54(ми) Famatel.

Наші з'єднання призначені для найжорсткіших умов експлуатації. CEE/IEC 60309 з зрозумілим кольоровим кодуванням (синій = 230В; черевний = 380В).

  • Корпус зі стійкістю до ударів, вібрації та агресивних речовин. бризок.
  • Широке застосування: Ідеально для виробництва, будівництва, логістики та сільського господарства.
  • Характеристики: Напруга:: 230В, Струм:: 16А, Тип:: Вилка Schuko, Контакти: Латунь, Матеріал: Поліамід-6
  • Famatel є невід'ємною частиною електричних систем на виробництвах, майстернях та інших промислових об'єктах. Вони забезпечують надійне та безпечне з'єднання електрообладнання з джерелами живлення. Відповідають стандарту CEE (IEC 60309) визначає кольорове кодування та конструкцію вилок та розеток для різних напруг та струмів. Наприклад, сині роз'єми використовуються для напруги 230 В, червоні - для 400 В. Призначені для використання в середовищах з високим ризиком механічних пошкоджень або агресивних хімічних впливів. Струм від 16 до 125А та захист IP від ​​44 до 67.

Характеристики

Номінальний струм
Клас захисту IP
Кількість контактів
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!