Літній фешн розпродаж до -70%
Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240 - зображення 3
Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240 - зображення 1
Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240 - зображення 2
Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240 - зображення 3
Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240 - зображення 1

Тримач насадок викруткових магнітний, 65 мм, автофіксація, магніт 400 г, Cr-V, STORM INTERTOOL VT-0240

Код:  569190697

Є в наявності

251

230

Усі товари бренду Intertool

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL VT-0240

  • Особливості автофіксація

  • Тип тримач для біт магнітний

  • Тип насадки H8

  • Довжина 65 мм

  • Шестигранник 1/4"

  • Матеріал Cr-V сталь

  • Вага 0,044 кг

  • Об'єм 0,000169 куб.м

Магнітний тримач VT-0240 використовується для побутового встановлення і надійного утримання будь-яких насадок, біт і свердел. Використовується з електроінструментом (дрилі, шурупокрути), завдяки універсальному шестигранному хвостовику 1/4".

Матеріал виготовлення

Тримач для насадок виготовлений з нержавіючої міцної сталі, а хвостовик - із Cr-V сталі з твердістю 61-62 HRC. Це забезпечує надійну і довговічну роботу тримача, оскільки виріб вирізняється високою стійкістю до зносу і не схильний до крихкого руйнування.

Магніт з втулкою One Touch

В тримачі встановлений магніт, силою 400 г, який надійно фіксує біти і полегшує вкручування гвинтів. Окрім магніту реалізований фіксатор, який виключає випадіння біт під час роботи. Насадки легко встановлюються в тримач одним натисненням, а відтягнувши втулку назад ви легко їх дістанете. Така конструкція дозволяє швидко змінювати біти і надійно їх утримувати.

Характеристики

Серія
Довжина
  • 65 мм

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!