День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 4
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 1
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 2
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 3
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 4
Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг - зображення 1

Наповнювач Природа Sani Pet для котячого туалету бентонітовий велика гранула з лавандою 5 кг

Код:  569401363

Є в наявності

179

156

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka

Вага 1 пакування, кг: оберіть потрібний варіант

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Бентонітові гранули – натуральний наповнювач для лотків, що має високі абсорбуючі властивості. Він створений з бентонітових та палигорскітових глин, що пройшли очищення і спеціальну обробку. Наповнювач має високу пористість і здатність поглинання вологи. Гранули при попаданні рідини моментально утворюють щільну грудку, яку можна легко видалити.

100% натуральна сировина не викликає алергії у тварин та людей, ефективно вбирає вологу, попереджує її випаровування, усуває неприємний запах, уповільнює розвиток патогенних бактерій. Глина не розмокає й не прилипає до лап та шерсті тварини.

Додаткові переваги бентонітового наповнювача ТМ «Природа»:

  • екологічність
  • відсутність пилу та бруду
  • можливість часткової заміни, економне використання
  • заокруглена форма гранул попереджає травми лап і не викликає в тварини дискомфорту під час перебування в лотку
  • легко відмивається
  • приємний свіжий аромат
  • зручна упаковка з ручкою для перенесення.

Гранули оптимального розміру забезпечують тварині комфортні умови для справляння природних потреб.

Спосіб використання: застосовується як наповнювач туалетів для домашніх тварин. Насипати наповнювач у лоток шаром 4-5 см. Можна використовувати лоток із сіткою або лоток з високими стінками. Не рідше одного разу на добу прибирайте тверді екскременти і грудочки, що утворилися. Досипайте необхідну кількість свіжого абсорбенту у лоток. При використанні підлоги з підігрівом рекомендовано лоток розмістити на теплоізоляції.

Склад: бентоніт (фракція 3,5-5 мм), ароматизатор «лаванда».

Маса: 5 кг

Об’єм: 7 л

Характеристики

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 18 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Анастасія П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Вага 1 пакування: 5

    Кішечка задоволена покупками
    Наповнювач приїхав ціленький і повністю виконує свої функції.

    Переваги:
    Виконує зазначені функції
  • Богдан С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Вага 1 пакування: 5

    он просто впитывает мочу ,но не комкуеться,вонь такая стоит,что ужас.Взялм 3 пачки .2.5 на муссор.Не берите.

    Переваги:
    Нету
    Недоліки:
    Не комкуеться,заваниваеться .
  • Ирина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Вага 1 пакування: 5

    Моєму котику подобається, міняю раз в 2-3 дні, запахи приховує добре

Читати всі відгуки →