Інформація про продукт
Компресор DeWalt 18V XR — це компактний та легкий нагнітач/здувач повітря зі світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє працювати вночі або в умовах низької освітленості. Він може працювати від трьох різних джерел живлення. З витратою до 14,7 л/хв при тиску 2,4 бар він підходить для великих робіт. Компресор оснащений цифровим дисплеєм і сумісний з акумуляторами XR.
Особливості та переваги
Повітряний компресор DeWalt 18V XR — це легкий і компактний пристрій, призначений для накачування шин та інших застосувань високого тиску. Оснащений цифровим дисплеєм і світлодіодами, він забезпечує точну роботу навіть в умовах низької освітленості. Пристрій пропонує варіант з трьома різними джерелами живлення XR для підвищеної універсальності та зручності використання. Завдяки швидкості потоку до 14,7 л/хв при тиску 2,4 бар і максимальному робочому тиску 11 бар, компресор може справлятися з більшими завданнями. Його розміри 260 x 140 x 280 мм і вага 2,3 кг забезпечують легкість транспортування та обробки, а довжина шланга 750 мм дозволяє працювати в різних місцях. Компресор сумісний з літій-іонними акумуляторами ємністю 2,0 Аг, 4,0 Аг та 5,0 Аг, що дозволяє працювати довше без частої підзарядки.
Компактний, легкий, ефективний накачувач та дефлятор зі світлодіодним підсвічуванням для використання вночі або в умовах низької освітленості
Можна використовувати 3 різні джерела живлення
DCC018 міцний, простий у використанні та може справлятися з великими обсягами робіт завдяки високому вихідному тиску, пропонуючи до 14,7 л/хв при вільному надходженні повітря 2,4 бар.
Технічні характеристики
Тип продукту Пістолет для накачування шин
Кількість штук в упаковці 1
Тип упаковки Шматок
Марк ДеВолт
Глибина продукту 260 мм
Ширина виробу 140 мм
Висота виробу 280 мм
Довжина шланга 750 мм
Вага продукту 2300 г
Дисплей Цифровий
Дротове/Бездротове Бездротовий
Сумісна технологія акумуляторів XR
Сумісна технологія акумуляторів Літій-іонний
Кількість батарей/акумуляторних батарей у комплекті 0
Сумісний заряд батареї 2,0 А·год, 4,0 А·год та 5,0 А·год
Напруга живлення 18 В
Прилади для вимірювання тиску Тиск у PSI, барах та кПа
Максимальний робочий тиск 11 бар
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!