День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Шурупокрут акумуляторний TEX.AC TAOE-CD33 + АКБ 2Ah + ЗУ (33 Нм, 20 В)(44034)

Код:  574063981
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Наталія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Норм

  • Вікторія П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Повністю задоволені

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Вікторія.
      Дякуємо Вам за відгук! Приємно чути, що Ви задоволені придбаним шурупокрутом від ТехАС. Користуйтесь із задоволенням!

  • Сергій З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює, але акб не довго тримає заряд.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, Сергію!
      Дякуємо Вам за відгук.
      Розуміємо, що тривалість роботи акумулятора може сприйматися по-різному залежно від умов використання. Будемо щиро вдячні, якщо Ви зможете уточнити деталі щодо Вашого коментаря про час роботи — це допоможе нам краще розібратися в ситуації та надати Вам коректну рекомендацію.

  • Микола Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Норм работает три года гарантии отличный инструмент

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня Микола.
      Дякуємо Вам за відгук та оцінку придбаному шурупокруту від ТехАС.

  • Ирина Ш***
    Продавець: TEXGROUP

    12 квітня 2025 року (субота) зробила замовлення на цей шуруповерт за 1200 грн., де в описі та комплектації було зазначено ДВА АКУМУЛЯТОРИ. Також під товаром були коментарі покупців, які придбали цей шуруповерт з двома акумуляторами. В понеділок мені телефонував якийсь співробітник від продавця, начебто уточнити замовлення, та почав розказувати, що цей товар тільки з ОДНИМ акумулятором, що на сайті Розетка якісь проблеми, щось не завантажується і т.д. і т.п.
    Коли я відкрила своє замовлення, то побачила, що сторінка товару поміняна: немає жодного коментаря, в комплектації тепер зазначено один акумулятор, але вони не встигли прибрати з фотогалереї ту світлину, де є два акумулятори. Та сьогодні вже і фото підчистили та видалили моє замовлення, начебто не могли зі мною зв'язатися.
    Кожен намагається когось пошити в дурні.

    Недоліки:
    недоброчесний продавець
    • Продавець  TEXGROUP

      Доброго дня Ірина.
      Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Нам прикро, що Ви залишились незадоволені. Але, звертаємо увагу, що в характеристиках немає жодного згадування щодо комплектації з 2 акумуляторами. Також, Вам повідомили, що є такаж сама модель з двома акумуляторами, але її вартість більша.

  • Дмитрий А***
    Продавець: Rozetka

    Чудовій "шурік" , 2 акб , кейс , ЗУ. Без біт , але краще докупити 1-2шт за 50-60 грн. Тягне саморізи до 150 мм .

    Переваги:
    Якість - ціна , гарантія 3 роки
    Недоліки:
    -
    • Олександр Ф***

      В описі одна АКБ
      У вас дві?

    • Роман Т***

      Ты если пишешь заказной отзыв, то хоть смотри куда размещаешь, т.к. идёт один аккумулятор здесь!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня Роман.
      Дякуємо Вам за відгук. Приємно чути, що придбаний шурупокрут від ТехАС влаштував по роботі.