Загальна якість непогана як для 3д принтера. Чудовий дизайн і ідея з задньою частиною в формі рамки, але є недолік у кріплені цьої рамки до дивану. Ніжки занадто довгі а одна ще й відламалась. Відламалась через помітну особливість друку й інші також ризикують відколотись. Кріплення варто допрацювати, інше дуже добре)