День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 8
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 1
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 2
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 3
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 4
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 5
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 6
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 7
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 8
FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі - зображення 1

FPV-окуляри BetaFPV VR04 Analog 5.8GHz 48CH з DVR та LCD екраном 4.3″ для квадрокоптерів сірі

Код:  577300264

Немає в наявності

6 595

6 195

 
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

FPV-окуляри BetaFPV VR04 є аналоговий відеошолом для польотів від першої особи з підтримкою діапазону 5.8 GHz та 48 каналів. Пристрій призначений для роботи з аналоговими FPV-дронами і підходить як початківцям пілотам, так і досвідченим користувачам, яким потрібнен простий варіант із записом відео. Форм-фактор закритого шолома допомагає мінімізувати вплив зовнішніх джерел світла на сприйняття зображення.

Відеошлем оснащений LCD-екраном діагоналлю 4.3 дюйми з роздільною здатністю 800×480 пікселів. Зображення формується в аналоговому режимі, що забезпечує впевнений перегляд сигналу з відеопередавача дрону при хорошій видимості та стабільній частоті.

Прийом відеосигналу здійснюється в діапазоні 5.8 GHz з підтримкою 48 каналів та стандартів NTSC/PAL. Підключення зовнішньої антени виконується через роз'єм RP-SMA. Вбудована функція автопошуку частоти дозволяє швидко знаходити оптимальний канал за рівнем прийнятого сигналу, спрощуючи налаштування перед польотом.

Модель обладнана вбудованим DVR для запису польотів з роздільною здатністю 480P при 30 fps. Запис ведеться на картку пам'яті microSD (не включена в комплект), підтримується обсяг до 64 ГБ з файловою системою FAT32. Керування записом виконується однією кнопкою на корпусі окулярів.

Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора Li-ion напругою 3.7 В та ємністю 2000 мА*год, що забезпечує приблизно дві години роботи без запису та близько години під час активного використання DVR. Заряджання здійснюється через порт USB Type-C. Відеошолом виконаний у корпусі, який можна носити поверх звичайних окулярів, а м'яка лицьова накладка підвищує комфорт при тривалих сесіях. Вага пристрою близько 425 г.

Характеристики

Колір
  • Сірий
Матеріал
  • Пластик
Вага
  • 425 г
Додаткова інформація
  • DVR, автопошук каналів, підтримка 48CH, сумісність із NTSC/PAL, живлення від вбудованого акумулятора
Комплект постачання
  • FPV-окуляри BetaFPV VR04; регульована пов'язка на голову; інструкція користувача
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Гарантія
  • 14 днів
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!