День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Аератор-скарифікатор Stiga SV415E (290002152/14) - зображення 1
Джерело живлення
Об'єм резервуара
  • 50 л
Потужність
  • 1.5 кВт

Аератор-скарифікатор Stiga SV415E (290002152/14)

Код:  583312270

Є в наявності

9 300

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Особливості продукту

Основна інформація
ВиробникStiga
ТипСкарифікатори
Робоча ширина38 см
Технічна
Потужність [Вт]1500
ЖивленняЕлектричне
Регулювання глибиниРегульована
Максимальна робоча глибина (мм)8
Вага14.4 кг
Модель8

Характеристики

Джерело живлення
Об'єм резервуара
  • 50 л
Потужність
  • 1.5 кВт

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • артем м***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Товар комплектується 4 дня,пперезвонить не пожели.

  • Андрей Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Газону почти 20 лет, из основного ухода видел только кошение и полив, про аэрацию мог только мечтать. Но время идет, в одном месте образовался мох, в другом залысина, кое где лежит подстилка из старой травы которую даже граблями не поднять. Решено было приобрести данный приборчик, что б немного взбодрить наш участок.

    Смотрел на других производителей, в том числе и на Макиту и Штиль, но тут выигрывает тот кто за те же деньги предлагает чуть больше. В данном случае Стига,

    Думал что после аэратора пройдусь по газону сразу газонокосилкой, а по факту она не только грунт прорезает, но и довольно эффективно режет траву.

    Переваги:
    Довольно мощный, легкая регулировка по высоте. По сравнению с газонокосилкой Bosch работает тихо
    Недоліки:
    "Бункер" для травы собран правильно, но при установки в пазы на аэраторе становится немного перекошено и заднее правое колесо чиркает о травозборник. Так же сам процесс установки "бункера" не самый простой. Петля для кабеля неудобная.
  • Володимир Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав влітку цього року. Газон був дуже забитий сухостоєм і бурянами, зривати руки граблями було не цікаво і з врахуванням того що в подальшому планується розширення площі газону, було прийняте рішеня на користь аератора. Спочатку вагався між бензо на електро (лякала відсутність теплового захисту) але повірте якщо у вас газону реально пару соток, не витрачайте шалені кошти на бензо, далі розповім чому.
    По перше, зібрати легко, вага виробу теж супер
    Регулювання глибини просте і не партесь що воно не має визначених ступенів
    Вичісує газон добре, для супер ефекту краще пройтись в 2 напрямках як по інструкції.
    Недолік (а в якісь мірі плюс) погано збирає в травозбірник, багато залишає прямо на землі тобто потім ще садовими граблями потрібно збирати або садовим пилососом, плюс в цій ситуації - ви не працюєте постійно аератором а періодично, тобто прйшли пару раз, вимкнули пішли викидати, а в цей час він остиває, тому перегрів виключається, якщо працюєте без травозбірника то звісно контролюйте час роботи.

    Переваги:
    Ціна якість
    Недоліки:
    Травозбірник швидко забивається
Читати всі відгуки →