Фігурка Равонна Ренслейєр та Міс Хвилинка — Funko Pop! & BUDDY: LOKI — RAVONNA WITH MISS MINUTES #899
«Заради священної часової лінії!» Зустрічайте суддю Управління Часовими Змінами (TVA) Равонну Ренслейєр та її цифрову помічницю Міс Хвилинку. Ця фігурка під номером 899 створена за мотивами першого сезону серіалу Marvel «Локі», де Равонна намагається втримати порядок у мультивсесвіті.
Особливості набору:
-
Дует персонажів (Pop! & Buddy): Набір містить основну фігурку Равонни та мініатюрну фігурку Міс Хвилинки, що дозволяє відтворити їхню взаємодію в стінах TVA.
-
Образ судді: Равонна зображена у своїй суворій коричневій уніформі з золотими елементами та тримає в руках жезл для «видалення» часових аномалій. Дизайнери Funko майстерно передали її владну та рішучу натуру.
-
Харизматична Міс Хвилинка: Маленька помаранчева голограма з годинниковим обличчям виглядає напрочуд мило, але водночас загадково, приховуючи справжні секрети Управління.
-
Атмосфера TVA: Деталізація аксесуарів та костюмів ідеально відповідає ретро-футуристичному стилю серіалу, занурюючи в естетику контролю над часом.
-
Колекційне видання Marvel: Цей набір є ключовим для фанатів серіалу про бога підступу, додаючи до колекції важливих антагоністів та хранителів порядку.
Характеристики:
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!