Оплачуйте Карткою Rozetka
Клевер антена 3.5-4.5 ГГц LHCP - зображення 1

Клевер антена 3.5-4.5 ГГц LHCP

Код :  594046978

Є в наявності

690

575

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Клевер антена 3.5-4.5 ГГц LHCP

BombAss представляє компактну і надійну клевер-антену для FPV-політів і професійних безпілотних систем. Ця антена створена для стабільного прийому і передачі в діапазоні 3.5-4.5 ГГц та ідеально підходить для використання з VTX PEAKFVP THOR T35, забезпечуючи якісний сигнал при мінімальному перешкодженні.

Технічні характеристики

  • Тип антени — конюшина (клевер)

  • Частота — 3.5-4.5 ГГц

  • Смуга пропускання — (КСХ до 1.5.) 1 ГГц

  • Тип роз'єму — SMA male (RG402)

  • Довжина антени — 14,5 cм

  • Діаграма направленості — круга LHCP

  • Коефіцієнт підсилення — 3.5dBi

  • Вологостійкість — IP65

  • Сумісність — Чудово підходить для VTX PEAKFVP THOR T35

Ця клевер-антена поєднує компактні габарити та ефективну антенну діаграму LHCP (ліва кругова поляризація), що забезпечує покращену стійкість сигналу при відбиттях і багатошляхових перешкодах. З коефіцієнтом підсилення 3.5dBi вона гарантує оптимальний баланс між покриттям і спрямованістю, підходячи для гоночних дронів та поширених FPV-станцій.

Конектор SMA male (RG402) забезпечує надійне та міцне з'єднання з відеопередавачами та іншими радіочастотними модулями. Довжина антени 14,5 см робить її зручною для монтажу на рамах різних розмірів без зайвого навантаження чи зниження маневреності апарата.

Параметр вологостійкості IP65 говорить про захист від пилу і водяних бризок, що дозволяє використовувати антену у польових умовах та під час змінної погоди. Смуга пропускання 1 ГГц (при КСХ до 1.5) гарантує широку робочу область частот і сумісність з різними конфігураціями VTX.

Антена позиціонується в категорії Антени > Диполь антени і є відмінним вибором для користувачів, які шукають компактний, надійний і універсальний варіант для покращення якості відеопередачі. Інсталяція проста: завдяки стандартному SMA-роз'єму заміна або оновлення антени не вимагає спеціальних інструментів.

Переваги цієї моделі: надійність бренду BombAss, широкий робочий діапазон 3.5-4.5 ГГц, ефективна LHCP-поляризація, коректна смуга пропускання (КСХ до 1.5) та захист IP65 для експлуатації на відкритому повітрі. Якщо вам потрібна компактна антена для FPV-польотів, яка поєднує в собі якість сигналу та довговічність — ця клевер-антена стане вдалим вибором.

Інші товари цієї категорії тут Диполь антени

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!