- Наталя Ц***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер
- Плетенюк И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класна машинка, збирали з сином
- Олександр У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже якісна продукція.
Надіслали вчасно. Дитина взахваті. - ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Конструктор лего супер. Купував на подарунок дитині, але збирав я ))
- Недоліки:
- Не було однієї маленької деталі, але це не критично.
- Володимир В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую,син у захваті ,а більше мені нічого і не треба )
- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Занадто делікатний, хіба на полицю в колекцію
- ІваанВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудове лего, цікаво складати
Дверки чомусь не до кінця ідеально прилягають, збирати +- просто але цікаво. Все чудово- Переваги:
- Дитина 23 рочки задоволена
- Недоліки:
- Які ж можуть бути недоліки в лего? (Дверки не дуже плотно прилягають)
- Микита О***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Хороший вполне себе набор , все детали в наличие , ещё про запас штук 15 , но чего-то будто бы не хватает , есть конечно пару нюансов но все же плюсов больше
- Переваги:
- Качество , Относительно не высокая цена , много деталей, много механик для такого набора
- Недоліки:
- Претензия скорее всего не к самой Розетке , как к Лего , двери почему то вплотную не прилегают к корпусу и подняты чуть чуть выше , я все проверил вроде собрал правильно
- Олексій Б***
Має бути невеличкий зазор механізма відкривання між чорним механізмом та сірою балкою з двох сторін
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU
Гарний конструктор з нормальну ціну. Дитина задоволена, багато деталей)
- Переваги:
- Якість, ціна
- Недоліки:
- Немає.
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Машинка супер. Дитина дуже задоволена. Дякуємо. Хто любить лего, то рекомендую.
- Артур Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую.
- Переваги:
- Дякую.
- Недоліки:
- Дякую.
- Ана-Марія Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Конструктор дуже якісний, хлопець залишився задоволеним
- Переваги:
- Все відповідає зазначеним характеристикам
- Злата П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Всё отлично
- Юлия Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Крутий конструктор
- Ігор К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Заказувала дитині 11 років сподобавс набір. Хто полюбляє LEGO - чудовий подарунок!
- Переваги:
- Швидка доставка
- Недоліки:
- не знайшла
- Юлія Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Набір чудовий. Заказувала дитині 10 років. Йому сподобався. Тим хто полюбляє LEGO - чудовий подарунок!
- Переваги:
- Доставка швидка та зручна
- Недоліки:
- Немає.
- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Прикольний конструктор, зібрали за 4 години. Рекомендую до придбання
- Огороднік А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Конструктор гарний, якісний, багато деталей. А от комісія за міфічний наложений платіж при оплаті товарів розетка в магазині це шось нове на українському ринку. Платна доставка в магазин вже є. Думаю скоро можна очікувати комісію за вхід в магазин, комісію за талончик на чергу, комісію за стояння на підлозі в магазині ну і нарешті платне дихання в магазині. І в Розетки буде слоган «Розетка-жарти стають реальністю»))) А, Розетка, коли здивуєш знову?))
- Переваги:
- Гарний конструктор
- Недоліки:
- Розетка - шарлатан)
- Евгений
Полностью согласен, Розетка в край зажралась
- Олександр О***
Також в них запитував, "що це за послуга така", якої навіть в чеку немає.
Відповіли, що це на сайті вказано, в договорі оферти.
Але коли запитав, чи не повинні клієнти платити прибиральниці , що прибрала на пункті видачі, чи потрібно клієнту платити водію/кур'єру за те, що погодився доставити товар на пункт видачі. - Илья К***
так купляйте через відділення розетка
- Илья Н***Продавець: Rozetka
Ужасный конструктор , собрать с 4-го раза не могу . Качество деталей и подгонки плохое. Деньги на ветер , никому не советую кто хочет беречь нервы
- Михайло М***Продавець: RozetkaEU
Очень хорошая конструктор
- Інна Д***Продавець: RozetkaEU
Купили на вихідних цю машинку,не одразу вдалося скласти,за два вечори зробили,але вкінці виявилось дві деталі ліві у верхньої частини машини.
- Переваги:
- Велика
- Недоліки:
- Дві деталі ліві,
