Картка Rozetka
LEBEL Proedit Hairskin Splash Watering освіжаючий спрей для шкіри голови, схильної до жирності та липкості 120 мл - зображення 1

LEBEL Proedit Hairskin Splash Watering освіжаючий спрей для шкіри голови, схильної до жирності та липкості 120 мл

Код:  602493478

Є в наявності

890

795

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 133  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 265  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 265  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 265  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 265  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 265  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 265  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Незначні потертості.

Освіжаючий спрей, створений для догляду за шкірою голови, схильною до жирності та липкості. Активні компоненти зі складу спрею підтримують свіжість голови протягом тривалого часу, підтримують здоровий об’єм волосся.

Особливості LEBEL Proedit Hairskin Splash Watering:

Lipidure® – живильний комплекс, який кондиціонує та допомагає підтримувати зволоженість шкіри голови та волосся протягом тривалого часу.

Екстракт шкірки шикуваса підтримує свіжість шкіри голови протягом тривалого часу, освіжає її та сприяє зменшенню проявів лупи.

Морська сіль поглинає надлишок шкірного себуму та сприяє нормалізації роботи сальних залоз, а також сприяє утворенню природного прикореневого об’єму.

Вітамін Е володіє антиоксидантними властивостями, захищає та стимулює волосяні фолікули.

Молочна кислота м’яко відлущує та очищує шкіру голови.

Спрей має освіжаючий аромат з цитрусовими нотами.

Виробник: Takara Belmont Corp., JAPAN (Такара Белмонт Корп., Японія).

Характеристики

Призначення
Об'єм
Клас косметики
Країна-виробник
Дія
  • Очищає

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!