Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 10
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 1
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 2
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 3
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 4
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 5
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 6
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 7
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 8
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 9
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 10
Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту - зображення 1
1/10

Культиватор акумуляторний Alfarid ручний для городу дачі газону обробітку й розпушування ґрунту

Код :  607668800

Є в наявності

5 599

4 899

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акумуляторний культиватор Alfarid DK328-01 призначений для швидкого розпушування ґрунту, підготовки грядок і догляду за присадибною ділянкою без прив'язки до електромережі. Завдяки легкій вазі та відсутності кабелю, пристрій забезпечує високу маневреність під час роботи в теплицях, на клумбах та у вузьких міжряддях.

Характеристики

  • Тип живлення: акумулятор

  • Потужність: 2800 Вт (2.8 кВт)

  • Швидкість обертання фрез: до 20000 об/хв

  • Кількість фрез: 4 шт.

  • Вага: 6 кг

  • Призначення: розпушування ґрунту, догляд за садом та городом

  • Тип двигуна: електричний

  • Країна-виробник: Китай

Переваги

  • Повна автономність завдяки акумулятору: дозволяє працювати на будь-якій ділянці без використання подовжувачів та ризику випадково перерізати кабель.

  • Двигун потужністю 2800 Вт забезпечує ефективне розбивання земляних грудок та швидку підготовку ґрунту до посадки рослин.

  • Легка конструкція вагою 6 кг знижує навантаження на спину та руки, що дозволяє виконувати роботу з мінімальною втомою.

  • Вузька база з 4 фрезами дає змогу безпечно маневрувати у невеликих теплицях або між існуючими насадженнями, не пошкоджуючи їх.

  • Простота використання та невибагливість: інструмент не потребує підготовки паливної суміші чи складного технічного обслуговування, на відміну від бензинових мотоблоків.

Комплектація

  • Акумуляторний культиватор Alfarid DK328-01

  • Інструкція користувача

  • Заводське пакування

  • Примітка: наявність акумулятора та зарядного пристрою у комплекті залежить від партії, тож цей момент варто уточнити у менеджера під час підтвердження замовлення.

Компактний і продуктивний помічник для виконання земельних робіт на ділянці без зайвих фізичних зусиль та прив'язки до розеток.

Характеристики

Живлення
Потужність
  • 2.8 кВт
Швидкість обертання фрези
  • 20000 об/хв обертів/хв

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!