Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 7
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 1
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 2
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 3
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 4
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 5
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 6
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 7
Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black - зображення 1
1/7

Екшн-камера HOCO DV100 sports camera Black

Код :  610887074

Є в наявності

1 315

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Екшн-камера Hoco DV100 — це надійний і функціональний пристрій, створений для любителів активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Вона допоможе з легкістю зафіксувати на фото і відео навіть найдинамічніші сцени в будь-яких умовах. Модель привертає увагу стильним дизайном, компактними розмірами і невеликою вагою, що дорівнює всього 50 грамам. Завдяки практичній конструкції та широкій комплектації вона може встановлюватися на горизонтальній поверхні, кріпитися на шолом, кермо мотоцикла або велосипеда, занурюватися у воду в спеціальному кейсі на глибину до 30 метрів.
Ударостійкий корпус камери виготовлено з міцної комбінації пластику та нержавіючої сталі; виконано в класичній формі з оригінальними текстурованими панелями. На передній панелі розташовані функціональна кнопка та об’єктив, а на задній — HD IPS-дисплей з діагоналлю 2 дюйми та роздільною здатністю 320 × 240 пікселів.

Пристрій оснащений чутливим мікрофоном, слотом для TF-карти пам’яті об’ємом до 64 GB, модулем Wi-Fi для доступу до мережі інтернет і управління контентом зі смартфона через спеціалізований додаток. Також камера має знімний акумулятор ємністю 900 mAh і роз’єм Type-C для його зарядки. За високу продуктивність і обробку відео відповідає основна схема GP2247, а за деталізовану зйомку фото і відео — сучасний сенсор GC1054 (100W пікселів).

Запис відео здійснюється у форматі AVI з частотою кадрів 30fps і максимальною роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів (також доступна роздільна здатність 1440 × 1080, 1280 × 720, 848 × 480 і 640 × 480 пікселів за тієї ж частоти кадрів). Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс підтримує роботу 22 мовами, зокрема й українською. Екшн-камера комплектується інструкцією, водонепроникним чохлом, кабелем Type-C, акумулятором, набором кріплень, липучок і ремінців.

Характеристики

Функції та можливості

Бездротові можливості
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті
  • 64 ГБ

Апаратна частина

Ємність акумулятора
  • 900 мА·год

Загальні характеристики

Колір
Розміри (Д x Ш x В)
  • 59.2 × 41.2 × 29.4 мм мм
Вага
  • 50 г
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Гарантія
  • 12 місяців

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!