День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Полотно на підрамнику Rosa бавовна дрібне зерно чорний 60 x 70 см (GPA3846070) - зображення 1

Полотно на підрамнику Rosa бавовна дрібне зерно чорний 60 x 70 см (GPA3846070)

Код:  64974987

Є в наявності

655

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Полотно на підрамнику Rosa — бавовна, дрібне зерно (320 г/м²)

Професійна основа для живопису Rosa виготовлена з високоякісної натуральної бавовни. Завдяки високій щільності та багатошаровому покриттю, це полотно забезпечує стабільну якість і комфорт у роботі як для професіоналів, так і для талановитих початківців.

Технічні характеристики:

  • Полотно: 100% натуральна бавовна.
  • Зернистість: Дрібне зерно (щільність 320 г/м²) — ідеально підходить для тонкого пропису деталей, лесування та гладких переходів кольору.
  • Проклейка: Високоякісний желатин у 3 шари. Створює надійну еластичну основу, що запобігає «просіданню» фарби.
  • Ґрунт: Акриловий білий у 3 шари. Полотно універсальне — підходить для олійних, акрилових, темперних та гуашевих фарб.
  • Модуль: Міцний підрамник із якісно висушеної клеєної сосни, що запобігає деформації конструкції з часом.
  • Упаковка: Кожне полотно захищене прозорою плівкою для збереження чистоти та цілісності при транспортуванні.

Основні переваги:

  • Готовність до використання: Полотно вже проґрунтоване та натягнуте — можна починати писати картину одразу.
  • Міцність та натяг: Завдяки щільності 320 г/м² полотно чудово тримає форму та не провисає під час роботи.
  • Галерейна натяжка: Дозволяє залишати торці незафарбованими або продовжувати на них малюнок, що дає можливість вішати картину без рами.

Характеристики

Матеріал
Щільність
Розміри
  • 60 x 70 см
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!