День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Комплект домофона EvoVizion VP-701 + DP-04 cam - зображення 1
Комплект домофона EvoVizion VP-701 + DP-04 cam - зображення 1
Дисплей

Комплект домофона EvoVizion VP-701 + DP-04 cam

Код:  65620394

Є в наявності

9 123

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Комплект домофона включає в себе відеодомофон, викличну панель і камеру відеоспостереження. Це охоронне обладнання дозволить записувати і передавати зображення відвідувачів на екран відеодомофона, ви завжди будете знати, хто до вас прийшов, навіть погане освітлення вам не завадить.

7-ми дюймовий відеодомофон EvoVizion VP-701 з TFT LCD екраном з роздільною здатністю 800 х 480 і високоякісної передачею кольору, дозволить побачити навіть дрібні деталі на вихідному зображенні. виконаний в стильному дизайні з високоякісного пластику з сенсорними кнопками, меню налаштувань з підтримкою російської мови. Кнопки дозволяють відповідати на виклик, переглядати відео з камери відеоспостереження, викликати по интеркому, дистанційно відкривати двері. Підтримка карт пам'яті формату Micro SD дозволяє записувати фото і відео з камери на карту, або через функцію цифрової фоторамки можна переглядати улюблені фотографії.

Виклична панель EvoVizion DP-04 Black при спільному підключенні з відеодомофоном, дозволяє здійснювати голосовий зв'язок і вести відеоспостереження всього, що знаходиться перед вхідними дверима. Вбудована камера має фіксований об'єктив з кутом огляду 110° і передає кольорову картинку в якості з роздільною здатністю 1000 ТВЛ на екран відеодомофона.

Антивандальна камера відеоспостереження EvoVizion AHD-528-130 купольного типу, з можливістю перемикання форматів в аналог і AHD. Рівень захисту корпусу обладнання за міжнародною класифікацією IP66, що означає повний захист від проникнення пилу і вологи. Камеру можна встановлювати в приміщеннях сільськогосподарського призначення, терміналах, ангарах, а також у громадських місцях.

Камера з роздільною здатністю HD 1280х960, оснащена сучасною матрицею OV 1.3 MP Sony CMOS Sensor. Кут огляду обладнання 75⁰. Дальність ІЧ-підсвічування об'єктів досягає відстані 20 метрів. AHD камера - відмінний вибір за соотношениию ціни і якості. Матеріал корпусу виробу забезпечує її довговічність, а технології - якість передачі зображення.

Комплектація:

1.Домофон EvoVizion VP-701 (1шт)

2.Виклична панель EvoVizion DP-04(1шт)

3.Камера AHD-528-130 (1 шт)

4.Блок живлення 2А (1 шт)

 

Характеристики

Екран

Діагональ екрана
Дисплей
Роздільна здатність екрану
  • 800 x 480
Регулювання
  • Контрастність
  • Рівень гучності
  • Яскравість

Пам'ять

Підтримка зовнішньої пам'яті
  • microSD
Максимальний обсяг карти пам'яті
  • 32 ГБ

З'єднання

Розмова з відвідувачем

Живлення

Споживання в робочому режимі
  • 400 мА

Панель дзвінків

Монтаж панелі
  • Накладний
Розміри
  • Відеодомофон: 245х165х23 мм Панель виклику: 140х45х40 мм
Комплектація
  • 1.Домофон EvoVizion VP-701 (1шт) 2.Виклика панель EvoVizion DP-04(1шт) 3.Камера AHD-528-130 (1 шт) 4.Блок живлення 2А (1 шт)
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!

Відеоогляд
Комплект домофона EvoVizion VP-701 + DP-04 cam

Повноцінний відеоогляд