- Роман Л***Відгук від покупця. Продавець: 7tools
Чудовий фен на свої кошти. Нарікань немає, все працює
- Переваги:
- Гріє гарно
- Недоліки:
- Немає
- Сергій З***Відгук від покупця. Продавець: 7tools
Доставка 3 дні. Фен топ за свої гроші. Гріє швидко.
- Малый В***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Дякую Вам!!!
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Сергей К***Відгук від покупця. Продавець: 7tools
За свої гроші нормальна річ
- Оксана П***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Фен чудовий, фарбу сорокарічної давнини зняла не напрягаючись
- Переваги:
- Працює відмінно і не смердить
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Shop_TVK_CV
Гарно Вам дякуємо
- Максим К***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Отличный все пока хорошо
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Нет
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: TOOLSLAB
Працює відмінно на свої кошти.
Воняв страшно перших три рази використання.- Переваги:
- Працює,не дорогий.
- Недоліки:
- Нема режиму охолодження й насадок з кейсом.
- Продавець TOOLSLAB
Добрий день!
Дякуємо за відгук.
На рахунок запаху, це стандартний технологічний процес в будь-якого нового фену коли при перших використаннях вигорає слюда та проходе першуу таку сейозну термічну нагрузку тен і тд.
Після декількох використань запах зникає!
- Михайло Н***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Трохи димів в перший раз коли ввімкнув. Зараз не димить. Все гаразд.
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Напрягає, що після придбання він димить, але після пари хвилин роботи цей недолік зникає.
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Виробник міг би зробити краще
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: TOOLSLAB
Все працює. Поки новий трошки димить при нагрівв. Напевно масло вигорає.
- Переваги:
- Ціна, режими.
- Недоліки:
- Не знайшов ше
- Продавець TOOLSLAB
Дякуємо за відгук!
Легкий запах при першому нагріванні- це нормально для нових фенів, він швидко зникне при кількох використань!
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Він горить
- Переваги:
- Не знаю, мені лячно, що йде дим і я вимкнув
- Недоліки:
- Йде дим з сопла після 5 секунд роботи. Відео можу скинути у вайбер. Бо знімав відео а тут тільки фото приймає. Задля фото не хочу його ще раз вмикати
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук.
Хочемо пояснити, що під час першого увімкнення нового будівельного фена можливий легкий запах та незначне задимлення — це нормальний технологічний процес, пов’язаний з обгоранням заводського захисного шару нагрівального елемента.
Після кількох хвилин роботи запах повністю зникає.
Якщо ж після декількох циклів використання ситуація не зміниться — будь ласка, зверніться до нас, ми обов’язково допоможемо вирішити питання.
- ІринаВідгук від покупця. Продавець: 7tools
Не очікувала за такі кошти що буде щось хороше але фен топ, зі своєю задачею впорався не раз.
- Продавець 7tools
Доброго вечора! Дякуємо за вибір нашого магазину. Раді, що фен Вам сподобався і Ви задоволені придбанням.
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Низкая цена. Низкая надёжность аппарата
- Переваги:
- температура воздуха хорошая. вопрос к этому нет
- Недоліки:
- часто не срабатывает кнопка повышенной скорости потока воздуха. очень слабый кабель. ломается в месте стыковки с феном
- Марія Д***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Супер
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Богдан Х***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Все працює, покупкою задоволений
- Переваги:
- Ціна, дуже швидко прислали
- Недоліки:
- Час покаже
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Наталія Т***Відгук від покупця. Продавець: Містер Tools
Купляла для зняття фарби. Працює добре. Працював дуже багато, звичайно з перервами так як рекомендують.
- Переваги:
- Все працює добре
- Недоліки:
- Не виявлено
- Роман Б***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Багато ним не працював , але наче все норм Єдине що було , так це те , що при перевірці на пошті - вигорає з середини і дуже смердить !!! Вдома включив , трохи прогрів і ok , поки політ нормальний !
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Сергей Ч***Відгук від покупця. Продавець: 7tools
Всё супер, дёшево и сердито.
- Переваги:
- Греет хорошо
- Недоліки:
- Нет ступени охлаждения после работы, а так всё хорошо.
- Продавець 7tools
Дякуємо за придбання і відмінну оцінку!
- Андрей З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все добре
- Вікторія Л***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
Ідеальне співвідношення ціни та якості.
- Переваги:
- Зручний для домашнього використання, низька вартість.
- Недоліки:
- немає
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: Містер Tools
За свою ціну чудовий варіант. На початку роботи було чутно неприємний запах горілого, зараз вже все ок. Допоміг швидко зняти три шари фарби на старій дверній коробці, трохи підшліфувала рештки - і виглядає, як нова
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Поки не виявлено
- Антон Ч***Відгук від покупця. Продавець: ZEMED
Все працює
- Переваги:
- Ціна якість
- Недоліки:
- Немає
- Продавець ZEMED
Нам дуже приємно, що Ви раді своїй покупці. Ми завжди прагнемо, щоб наші клієнти залишалися задоволені.
- Лучко М***Відгук від покупця. Продавець: ZEMED
Відповідає опису. Працює добре. Швидка відправка
- Продавець ZEMED
Дякуємо за Ваш відгук!
- віктор т***Відгук від покупця. Продавець: ShopСom
все Ок
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- НиколайВідгук від покупця. Продавець: ShopСom
Фен хороший . Обслуживание отличное
- Продавець ShopСom
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: КроноЛан
1.Оперативно і не дивлячись на ціну все дуже добре .
- Продавець КроноЛан
Добрий день. Дякуємо за відгук, приємного користування електроінструментом)
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: ADAMANT
Велике спасибі
- Продавець ADAMANT
Звертайтесь!Будемо Раді Вас бачити!
- Андрей Ш***Відгук від покупця. Продавець: FastNice
На свои деньги работает отлично
- Переваги:
- Хорошо работает
- Недоліки:
- Не нашёл
- ВікторВідгук від покупця. Продавець: FastNice
Норм. можна брати.
- Виталий М***Відгук від покупця. Продавець: FastNice
Гарний фен,добре працює.
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Перестал работать после двух минут использования (
Качество просто отсутствует.- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Сплошной недостаток.
- Валентин Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший, работает во всех режимах
- Переваги:
- Цена, аккуратный
- Недоліки:
- Нет
- Олексій С***Відгук від покупця. Продавець: PLATA
Наче норм. За такі гроші дуже добре.
- Переваги:
- Дешевий, працює
- Недоліки:
- Поки що немає
- Диана Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брали на подарунок, тому що саме такий є вдома. Чудово виконує свою роботу
- Переваги:
- Швидко нагріває
- Недоліки:
- Немає
- Николай Л***Відгук від покупця. Продавець: FastNice
Працює без нарікань.
- Олександр Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
