Відгуки покупців про Маршрутизатор Asus ZenWiFi XT9 2PK Black (90IG0740-MO3B30)

3 відгуки

Код:  370583931

Залиште свій відгук про цей товар
 • Артем Дяченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Вкрай дивний пристрій.

  В комплекті є друкована інструкція, де наполегливо, купою мов розповідають, що в залежності від країни набір частот та потужність сигналу буде різною. Але в адмінці неможна вибрати країну. І неможна змінити потужність сигналу в mw, тільки в умовностях, сильний/слабкий.

  Вимкнув існуючий wifi, затяг пристрій в підвал, скинув в нулі, він гарантовано не чує ніяких інших мереж. Налаштовую без інтернету (він не може отримати геопозицію). Перші 10 хвилин сигнал гарний, потім девайс вирішує, що country code в нього DE, рубить потужність сигналу вдвічі. Пускаю його в інет, ситуація не змінюється.

  Ok, asus. Знову скидаю налаштування, запускаю трафік через VPN, з американською IP-адресою. Country code все одно DE, потужність ніяка.

  З такою потужністтю через товсті стіни в найкращому випадку піднімається ac. Питома користь від девайсу в моєму випадку прямує до нуля. Повернув назад.

  Купив точки іншого виробника, де можна нормально виставити потужність, сиджу задоволений з wifi6 по всьому будинку.

  Переваги:
  Зовнішній вигляд
  Недоліки:
  Потужність сигналу, софт.
  • Igor

   Артем, тому й нема можливості користувачеві самому обирати країну, щоб не ставили цо кому заманеться. Країна зашита у ПЗ і користувачі нічого самі міняти не можуть.
   Сучасні меш-системи не призначені для того, щоб пробивати радіосигналом товсті стіни. Якщо стіни товсті, то треба просто додати додаткові меш-вузли. Бо якщо стіна така, що роутер ледве пробиває, то як Ви сподіваєтесь, що смартфон зможе передати дані назад на роутер?

 • Олександр Калінін
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Меш працює, телефон перемикається з одного роутера на інший, швидкість майже 800 Мбит за секунду.

 • Андрей Турлюн
  Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Покупали mesh систему не на розетке, но решил поделиться отзывом. Отличная mesh система. Брали на 3ех комнатную квартиру. Интернет - как шаровая молния летает. Очень быстрая настройка. Для любителей, которые хотят дополнительно настроить VPN и многое другое, богатый интерфейс и море настроек. Но как по мне, заводские настройки идеальные и самые шустрые. У нас в квартире порядка 18 девайсов - скорость на каждом не ниже 400мбит/с, круто. Конечно, цена кусается, но данная техника стоит своих денег. Хороший задел на будущее. У кого много устройств и хочет иметь защищенную WiFi сеть, это именно сюда.

  Переваги:
  Отличная mesh система
  Недоліки:
  Пока не обнаружили.