Відгуки покупців про Маршрутизатор Asus ROG Rapture GT-AX6000 (90IG0780-MO3B00)

9 відгуків Код:  354367641
  • Віктор Власенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудовий пристрій, але при відключенні електроенергії заживити його юсб перетворювачем не вийшло він споживає ват 12, а при завантаженні ще більше.

• Сергій

Ні. Це не так. Заживити його від 12В дуже просто. Головне правильно це зробити. Скоріше за все ви використовуєте USB перетворювач той що всюди продається: шнурок з блочком-перемикачем на 9В-12В (посилання). Ось як раз з таким й не буде працювати (саме цей роутер). Роутер запускається з ним але після завантаження одразу вимикається та знову намагається завантажитись. Вам потрібен ТРИГЕР-перехідник! У мене ось саме такий посилання а живиться роутер з таким ось павербанком посиланняє ще таких два посиланняз ним теж все працює. Беріть правильний павербанк+тригер та все буде працювати. А ще стосовно споживання. Він не споживає 12 Ватт. В моєму випадку, коли немає світла. У мене до роутера підключено ноут (wifi 5), два смартфона (wifi 6). Від 6 до 8 Ватт споживання. Плюс у мене до роутера в USB підключений Noctua NF-A12X25 (1.2 Ватт) для охолодження роутера.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже слабкий маршрутизатор на свої кошти. Банально переплата за бренд.

Переваги:
    Підсвітка красива)))
    Недоліки:
    Дуже слабкий

Владислав, чому Ви вважаєте, що ця модель слабка?

• Виталий Колесников
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна тачка, все добре працює, приєднав 2 юсб диски, на 4 тб и на 1 тб.

Переваги:
    працює добре
    Недоліки:
    нема
  • Дима Кольжанов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все працює, хотілось щоб антени були по сильнішими, 3 панельних стіни пробиває, швидкість 120-150мб

• Максим

В данном случае не в антеннах дело, а в законодательных ограничениях мощности радиосигнала в разных каналах. С 36 по 64 канал 5ГГц диапазона мощность передатчика из-за этого очень сильно порезана, о чём есть обзоры в интернете, да и самому можно примерно оценить через специальные приложения для смартфона. На других каналах мощность побольше в прошивке прописана, но там больше поглощение стен сказывается.

• Антон
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

ASUS ROG Rapture GT-AX6000 Купувався на заміну старого AC68U, який має п'ять портів 1 Гбіт/сек, 1-WAN, 4-LAN, Wi-Fi 5 ГГц + 2.4 ГГц, потужності якого стало не вистачати (як мені здалося) після переходу на тарифний план до 500 Мбіт/сек. Маршрутизатор стоїть у спальні. Wi-Fi 5 ГГц старого маршрутизатора при перемішені на кухню відвалювався (це десь 10-12 мерів по прямій). З перешкод є бетонний кут і одна стіна панельного дому. SppedTest до Києва, на старому маршрутизаторі, показував не більше 250 Мбіт/сек. При швидкостях завантаження 220-280 Мбіт/сек, процесор старого маршрутизатора завжди "довбився" 97-100%. Це наводило на думку, що потужності старенького AC68U вже недостатньо. Після встановлення та часткового його налаштування, одразу провів SppedTest до Києва і був приємно здивований швидкостями 933 Мбіт/сек. Більш релевантний тест, до Берліну або Роттердаму показав те, що і повинно бути, 402-482 Мбіт/сек завантаження, та 195-259 Мбіт/сек відвантаження. Потужності Wi-Fi 5 ГГц нового GT-AX6000 вистачає, щоб тримати зв'язок зі смартфоном навіть на кухні, не завжди перемикаючись на AiMeh вузол, яким став старенький AC68U. Це дуже суб'єктивно, але навіть веб інтерфейс нового роутера працює досить швидко та чуйно, у порівняні зі старим.

GT-AX6000 Досить потужний та гарний маршрутизатор. Мабуть, як би я обрав більш бюджетний варіант, по типу - TUF-AX4200, ах57 або TUF-AX6000, я мігби отримати такі самі результати, але все ж GT-AX6000 має більше пам'яті та дуже гарний headcrab*вий вигляд )))

Переваги:
    Два порти 2.5 Гбіт/сек, 1-LAN, 1-WAN. Потужний процесор на платформі SoC Broadcom BCM4912 - 2000 МГц, 4 ядра, архітектура ARMv8, та 1Gb DDR4 пам'яті, унекальний вигляд)
    Недоліки:
    Трошки за великий, на підвіконня помістився впритул.
    • Дима Самосюк

Доброго дня, підкажіть будь ласка, а що за кабелі у вас, плоскі такі? Це оптика чи що?

• Антон

То Дима Самосюк
      Ні не оптика, це просто плоскі кабелі CAT7, CAT8.

• Владислав

GT-AX6000 имеет два порта Ethernet с пропускной способностью 2,5 Гбит/с, которые поддерживают функции объединения каналов WAN/LAN. Не имеет гнезда входа оптики. Кабели Vention Ethernet Cable Cat 7 (на первый ПК), Cat6 (WAN/LAN). У меня такой с начала года. Это реально зверь! И жрет не много. Подключаться может к 12V (помним о блеках русни). GT-AX6000 (13,3% - 8Вт) + GPON (1.2% - 0.78Вт) = 14.5% - 9.42Вт – 6.9 ч при 65W (номинал УПСа), например MARSRIVA KP7.

• Юрій Холошенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Психанув і обрав цю модель, через найбільшу оперативну пам'ять. Бо до цього були чотири роутери різних брендів, які постійно глючили і зависали (всі 4 порти-rj45 в мене зайняті). Якою еквілібристикою я тільки не займався, і міняв частоти, і різні прошивки, і блоки живлення міняв, і ругався з провайдером (приходили і залишали якесь обладнання на тестування), врешті-решт одна з теорій, що просто було мало оперативки. Покупкою задоволений, за пів року роботи жодного разу не завис. Сподобався дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. І радіус дії на 5Гц вдвічі більший ніж у попередників. Є можливість кріпити на стіну.

Переваги:
    Не зависає, зручний інтерфейс
    Недоліки:
    Дорогуватий.
    • Владислав

Совет: если у Вас не двухэтажный дом, то установите антенны вертикально. Сигнал от них распространяется в виде "бублика" надетого на них. А у Вас они направлены под 45* и сигнал направлен вверх/вниз, а не по горизонту. И высота установки должна быть ~ метра полтора-два от уровня пола. Сигнал тогда будет стабильней и сильнее. У нас таких два. Лучше и надежней я не встречал. Да, дорого, но есть за что...

• Тимофій Ніколенко

Можно вас попросить замерить скорость записи на SSD в USB если есть такой, конечно. Интересует как FTP так и SMB протоколы. Выжмет ли этот роутер максиму из диска или нет. Спасибо

• Данил
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Потужний роутер, жодних збоїв. Інтерфейс мені особисто не дуже імпонує в плані зручності, потрібні вже якісь інновації, особливо за таку ціну, але то вже не до цієї моделі питання. Функціонал є весь який може бути потрібен. 10/10

Режим WAN Aggregation налагодити не вийшло, але можливо я щось не кінця зрозумів.
    Dual WAN Load Balance працює непогано, сподобалось.

Порада: на 5Ghz знімайте галку "Auto select channel including DFS channels". За цього пошуку непотрібних нам з вами каналів, бувають проблеми з підключенням нових пристроїв, а саме, відсутність каналу взагалі деякий проміжок часу. При цьому, підключені пристрої працюють справно.

Переваги:
    Надійність
    Недоліки:
    Місцями калічний інтерфейс.
  • Роман
    Продавець: Rozetka

Відповідь Олександру Коваленко щодо заміру швидкості. На скрині замір швидкості через Ethernet та WiFi.

Олександр, можливо у вас є негативний досвід користування цим пристроїм? Прокоментуйте, будь ласка.

Окремо додам, що будь який відгук про товар по замовченню є рекламою. Вважаю, що мій відгук чесний, бо я ділюсь своїм досвідом у користуванні цим роутером. Уся відповідальність за придбання товару лягає на покупця.

Добрый день, не могли бы Вы проверить, т.к. поупать на попробовать как-то дороговато: на моем RT-N16 Dual Wan сконфигурирован таким образом: 100Мб канал в WAN порт, 1000Мб канал в LAN порт, выбран основным. Недорого и гигабитный интернет с резервным 100 Мбит в результате. Но, к сожалениию, 2 LAN порта для внешки выбрать нельзя :( Думаю тут реализовано аналогично. У этого есть еще агрегация LAN портов, но если верить обзорам, можно агрегировать только LAN1-2. Также возник вопроc, это будет LAG или LACP? Заранее спасибо :)

• Роман

Дмитро, перевірити не можу, бо не дуже сильно в цьому питанні петраю. Про цей роутер я дізнався з каналу на YouTube "Моя справа - адмін", відео має назву "Технічні можливості ігрових роутерів Asus серій TUF та ROG".

посилання

Автор все по полицям розклав і взагалі там дуже багато цікавостей щодо огляду та налаштування роутерів.

• Алексей Восьмак

У Вас теж пінг не дуже малий, я переймався що в мене на Київстарі «15» завеликий. Дякую.

Продавець: Rozetka

Мій провайдер повідомив, що є можливість перейти на швидкість 1 Гбіт/с, тому стало питання оновлення роутера. Хоча в мене стояв більш менш свіжий роутер з Wi-Fi 6, але його пропускна здібність не дозволяла розкрити потенціал передачі швидкості 1 гігабіт.

Передивився і перечитав багато оглядів в інтернеті перш ніж потрапити на цей роутер. Спочатку хотів купити Asus AX86U, але їх не було у продажі, тим навіть краще.

У цього маленького звірятка потужний процесор, 1 Гб ОЗУ DDR4, WAN/LAN 2,5 Гбіт/с, порт LAN 2,5 Гбіт/с, чотири гігабітні порти LAN, порт USB 3.2 Type-A, порт USB 2.0. Не знаю навіщо я переписую тут його характеристики, просто вони дуже класні.

Хай вас не лякає те, що він відноситься до класу ігрових роутерів. Якщо у вас зараз стоїть питання придбання нового роутера, то цей варіант самий кращий, який є на ринку. Тим паче його дуже добре понизили в вартості, плюс оплата частинами допоможе. Раджу подивитись та почитати огляди про цього красеня.

Встигніть скористатись можливістю придбати цей маршрутизатор за такою солодкою ціною та дозвольте собі відчути усі переваги якісного і швидкого інтернету.

Переваги:
    Кращий роутер з чудовими показниками швидкості та якісними компонентами
    Недоліки:
    Їх немає
    • Олександр Коваленко

Не разу не реклама...
      Покажіть скрін заміру швидкості.

• Сергей Макаров

OpenAI, не? ;)