Відгуки покупців про Маршрутизатор Asus RT-AX59U (90IG07Z0-MO3C00)

24 відгуки Код:  372351612
Залиште свій відгук про цей товар
 • Юрий Баран
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Використовую в квартирі 50 квадратних метрів . Критерії вибору були :

  1) Надійний виробник ( попередній маршрутизатор був теж Asus і відпрацював близько 10років.

  2) наявність мережі Wi-Fi6.

  3) можливість створення SAMBA-серверу і FTP-серверу

  4) Саме ця модель зацікавила вбудованими антенами які роблять цей пристрій мінімалістичним і мало привертаючи на себе увагу.

  * додатково : зручна апка на android.

  Відгуки: стабільно працює, і не вимагаю до себе уваги .

  ВІДМІННО.

  Переваги:
  Дизайн. Надійне виконання наявних функцій
  Недоліки:
  Не виявлено . Хіба що було в добре в час відімкнення електроенергії мати вбудоване джерело живлення хоча б на 700ват ( за цією ж ціною ) )))))
 • Олег Котляр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Отличный роутер для трёхкомнатной квартиры. Покрывает все комнаты одинаково. Интернет стал быстрее чем с предыдущем роутером, хоть он был с этими же характеристиками.

  Переваги:
  Двухдиапазонный, интересный дизайн.
  Недоліки:
  Нет.
 • Сергій Бортнік
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Нормальний роутер, підключив і забув. Роздає 1 гігабіт по wi-fi. По налаштуванню: wi-fi 6, 80 MHz, канал 100, бо інші популярні канали сильно завантажені і швидкість просідає.

  Переваги:
  Гарно виглядає
  Недоліки:
  Не виявив
 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чудовий роутер для невеликого дому, якщо був старий роутер від асуса то можна меш сітку замутити. Якщо пропадає інет, а є мобільний на телефоні, то дуже легко підключити телефон по кабелю в режимі запасного модема.

  Переваги:
  вправний роутер що не займає купи місця
  Недоліки:
  було б круто мати й 6є, але є інші роутери для цього
 • Ирина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Маршрутизатором Asus RT-AX59U пользуюсь уже три месяца! Находясь в центре квартиры с бетонными стенами покрывает всю площадь в 70 квадратов. Создано две отдельных сети 2G и 5G (есть возможность объединить их в одну) к ним подключено 12 устройств таких как ноуты, телефоны, различные датчики и устройства, а телевизор c PS4pro по кабелю и все работает без каких-либо проблем. Единственное что пришлось самому подбирать канал для 5G сети в моем случае идеально подошел 40. Наличие Usb-портов выручает во многих сценариях использования данного устройства таких как загрузка торрент файлов на подключенный sdd-накопитель а так же подключение телефона в качестве модема для раздачи интернета при отключении света (при наличии переходника и хорошего power bank с поддержкой 12v) Через приложение можно управлять почти всем функционалом маршрутизатора так же через него можно отключить индикатор-подсветку есть она мешает. За эту стоимость с таким набором функций считаю очень удачной покупкой!

  Переваги:
  Очень много!
  Недоліки:
  Для меня их нет!
 • Петро Бочуляк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  мені роутер зайшов. є проблема з гостьовими сєтями. но думаю виправлять в прошивці. легкий інтерфейс. вигляд бомба!!!

  Переваги:
  підтримка асус, класний wifi
  Недоліки:
  проблема при створенні гостьової сіті
 • Артур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Со своими функциями справляется. Не кинетик, но и цена меньше при таком же железе. Функционала рядовому пользователю с головой хватит. Писали что вай фай отваливается постоянно, у меня ничего пока не отваливалось, ну тут ток время покажет

  Переваги:
  Железо, wifi6
  Недоліки:
  ПО
  • Юрій

   Це який Keenetic має MT7986A? На останній версії 3.0.0.4.388_33147 відвалів немає, мова йшла про ранішні версії, навіть попередня 3.0.0.4.388_33144 мала багато проблем, яку прибрали з сайту. І для AX59U вже є стабільна збірка OpenWrt, кому стокового функціоналу замало.

 • Богдан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Гарний девайс. Але покриття все одно залишає бажати кращого. Хоча плюсів все ж більше, і найголовніше - він компактний та не колхозний.

  • Ірина

   Спробуйте перейти на DFS канали, наприклад, 100, вони дозволяють більшу потужність.

  • Вадим

   Ирина, переход на DFS канала в военное время, такое себе решение

 • Виталий И.
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Так получилось что за долгий промежуток времени постоянно покупаю роутер Asus (это уже 4-й экземпляр) ,привык к программе (настройки) Asus. Бывают проблемы с драйверами (поэтому если все работает нормально не спешу обновляться) ,ну и то что Тайвань (больше доверия)

  Переваги:
  Компактный, хорошо вписался в интерьер. Легко настраивается через приложения Asus, брали его вторым в систему MESH систему
  Недоліки:
  Трудно снимать нижнюю поставку (подвес) ,нужно сильно тянуть пока не от щелкнется ,я боялся ее сломать. Драйвера на роутер выходят не часто ,хотелось бы чтобы программные "баги" устранялись быстрее
 • Ігор Хуторний
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Все супер. Швидкість яку надає провайдер а це 100Мв використовує повністю. По Wi-Fi і 500-600 буває. Взяв 2шт в різних кімнатах поставив і щастя у всій квартирі.

  Переваги:
  Wi-Fi-6 AiMesh працює
 • Андрей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купил 23 ноября 2023г. Проработал нормально 10 дней и началось! Отваливается полностью и проводная и ви фи! Перегружал, сбрасывал в завод настройки работал норм около суток и опять пропадал полностью. Причем ведет себя как-то странно после перезагрузи начинает подключаться к сети на 2-3 секунды и пропадает и так по кругу! Прочитав отзывы в инете понял, что проблема системная! Скорее заводской брак! Зачем Резетка продает не качественный товар?! Теперь сдал по гарантии, т.к. пока с роутером разбирался прошло 14 дней! Остался без роутера на неопределенное время и денег тоже! Впереди НГ! Грустно…

  Переваги:
  Wi-fi 6
  Недоліки:
  За 15 лет пользования Asus первый раз такой бок! Считаю магазин должен или снять товар с продаж или тестировать перед продажей! Тем более отзывов негативных об этом товаре в инете очень много!
  • Александр Кравец

   Згоден, шлак рікдістний. Взяв мікротік, налаштував і не маю проблем

  • Igor

   Андрей, никакой системной проблемы нет. Где именно Вы такое прочитали? Если роутер 10 дней работал нормально, то это явно не "заводской брак". С наступлением холодов начались проблемы в энергосистеме и, возможно, блок питания в такой ситуации не обеспечивает стабильное питание роутера. В любом случае, в сервисе все проверят, если есть неисправность - будет замена.

  • Александр Кравец

   Igor, никакой замены не будет. Будет ремонт в СЦ и возврат денег и эта вся история затянется недели на три. Проблема массовая, советую почитать отзывы в сети а не придумывать.

 • Александр Кравец
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  За попередній повернули гроші бо не змогли відремонтувати, другий здаю повторно, але вже не на ремонт а на повернення грошей одразу. Дуже ненадійний, постійно пропадає мережа на обох діапазонах, може самостійно перезавантажитись. Дуже не раджу, кому необхідно якісний зв'язок. І справа не в діапазонах і додаткових каналах, справа в дуже сирому ПЗ.

 • Александр Кравец
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Повернув по гарантії на заміну, раз на добу відпадає мережа Wi-Fi, при чому роутер не перезавантажується

  Переваги:
  Wi-Fi 6
  Недоліки:
  Чи брак чи сире ПЗ
  • Igor

   Якщо це відбувається на 5 ГГц, то треба вимкнути використання каналів DFS. Роутер може міняти канал 5 ГГц, якщо визначить, що ця частота використовується військовими чи метеорологами.

  • Александр Кравец

   Та ну, на N56му за 6 років ніколи такого не бачив. І перестає транслювати на обох частотах. То ж справа зовсім в іншому.

  • Igor

   Олександр, в роки існування RT-N56U не було війни і у Вашому регіоні навряд чи частоти діапазону 5 ГГц були зайняті спеціалізованим обладнанням. Тому навіть при використанні каналів DFS не було потреби роутеру міняти канал. А зараз я частенько чую від знайомих про зниження швидкості чи обриви бездротового зв'язку.

 • Віктор
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купував на заміну Asus RT-AX58U для можливості живлення від 12В. Завдяки оновленій апаратній частині помітив значний приріст швидкості Wi-Fi. До +150 Мбіт/c в найвіддаленішій точці і 831 Мбіт/c на відстані 2-ох метрів від роутера, що знаходиться в шафі.

  Інколи помічаю глюки з web інтерфейсом, але надіюся, що це буде виправлено в наступних версіях прошивки.

  Переваги:
  Потужність, компактність
  Недоліки:
  Нестабільна прошивка
  • Представник бренду

   Добрий день, Віктор!
   Якщо є можливість, то не розьашовуйте маршрутизатор у шафі. Це скорочує термін роботи пристрою і погіршує покриття.
   Які саме глюки маєте на увазі? Ми повідомимо головний офіс і попросимо виправити.

  • Юрій Холодков

   Asus RT-AX58U живиться нормально від 12В.

  • Віктор

   Так, але лише з другої апаратної ревізії, а для першої потрібно 19В.

 • Олексій Ф
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Брав як другий роутер в меш систему, щоб посилити сигнал в центрі будинку. Підключив ethernet кабелем до основного вузла. Обрав саме цю модель з лінійки бо традиційний роутер з антенами ніде примостити, а ця доволі компактна. Також тут mimo 3*3 на 5 ггц, що повинно в теорії давати більш стабільний звязок. Ну і живлення 12в а не 19 як в старших моделях, так що заживити його значно простіше звичними повербанками або міні упсом. Внутрішня антена відчувается вже через одну цегляну стінку в пів цеглини, сигнал на 5ггц показуе -60, але працюе стабільно. Загалом непоганий роутер як для розширення мережі. Як основний брав би хіба що в комуналку або студію.

  Переваги:
  mimo 3*3, 12в живлення, непоганий дизайн
  Недоліки:
  Слабувате покриття, 128 мб пзу
  • Вячеслав Прищепа

   12в 2,5А - це не так просто для павербанку, треба мінімум 30w+, щоб покрити потреби ONU та цього роутера.

 • Сергій Бородавка
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  В оглядах сильно хвалили цей роутер за велику площу покриття, мовляв, і в боки до 100 кв м покриває, і по кілька поверхів вгору/вниз. Було дуже цікаво, чи це дійсно вдалося виробнику з допомогою вбудованих антен. По факту 2,4 мережею ледве покриває 70 кв м, при цьому швидкість в найбільш дальній точці 1-3 Мбіт/сек. Сигнал через 2 капітальні стіни, в котрих є вікна-двері, майже не пробивається – пристрої підключаються і одразу відвалюються.
  Стабільність роботи поки що не дуже. Часом буває підглючує типу сигнал на пристрої є, а сторінки чи повідомлення в месенджерах не завантажуються – пов'язую це з тим, що роутер новий і деякий час ще будуть допрацьовувати прошивку від багів. Тут є з чим порівняти – RT-АХ58U увімкнув і забув – аптайм триває місяцями без перезавантажень.

  Переваги:
  дизайн, повішення на стіну
  Недоліки:
  іноді підглючує і потрібно перезавантажувати
 • Виталий Левенец
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Подключил SSD по USB, настроил локальный доступ. Все работает. В дальних участках панельного дома пришлось подбирать диапазон и каналы, но это не удивительно для спального района с большим количеством 10-ти этажек. При подключении со статического IP можно входить с нета в роутер (локалку) что очень меня радует, и из-за чего все и затевалосью
  Покупкой и оперативностью РОЗЕТКИ полностью доволен. Отличное современное устройство. Важно чтобы надежность не подкачала.
  Рекомендую и товар и торговую площадку.

  Переваги:
  Функциональность, скорость, дизайн.
  Недоліки:
  Слабоватый сигнал для просторной квартиры в ж/б панельном доме.
 • Олег
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Приятно удивлен качеством данного устройства! Интернет летает, установка заняла минимум времени. Рекомендую всем без колебаний!

 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Брав його на заміну Xiaomi AX1800, то в цілому покупкою задоволений. Мінімалістичний дизайн, та багато різних функцію.
  На квартирі прощею 78 м. кв. все покриває зоною 5g що дуже радує. В самих віддалених точках квартири приріст по швидкості +20%.

  Переваги:
  Дизайн Функціоналіність Зона покриття 5g Підтримка USB модемів.
 • Андрей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший роутер. По скорости претензий нет, работает все быстро и стабильно. Хотя к нему подключено много гаджетов. Но сигнал немного слабоват. Подойдет для небольшой квартиры. Также нравится внешний вид. В целом рекомендую!

  Переваги:
  Компактный, быстрый, работает стабильно
  Недоліки:
  Если квартира небольшая, то недостатков нет
  • Igor

   Если в квартире не очень сложная планировка и не толстые стены, а роутер стоит в центре квартиры, то должно хватить на метров 50 - 70 площади.

  • ksk 47

   Ооо, опять этот igor-советчик, рекомендую не слушать этих умников, а то понарассказывают.

   Этот роутер хорошо подойдет для mesh-системы, 2-3 таких штук покроют всю квартиру и еще часть улицы

 • Ірина
  Продавець: Rozetka

  Користуюсь майже 8 місяців, купували в іншому місці, адже в Розетці тоді не було. Ніяких проблем - стабільний, швидкий, зовсім не гріється. В середньому 10-12 пристроїв підключено, працює без перезавантаження місяцями. Перші версії прошивок були з певними недоліками, як, наприклад, відсутність інформації про швидкість підключення клієнтів в списку, але вони були досить швидко виправлені.

  Ця модель використовує логіку MediaTek, і якщо порівнювати зі схожими моделями, основаними на Broadcom (наприклад, RT-AX58U), то саме ця модель швидкістю в тих самих умовах сподобалась більше (використовую 100 канал). Єдиним відносно слабким місцем є дещо повільніша швидкість праці з USB диском порівняно з моделями, що використовують Broadcom. Як на мене, то загалом досить вдала модель, і швидкістю, і функціями, і приємним дизайном.

 • Лысенко Дмитрий
  Продавець: Rozetka

  Принт сервер шлак. Відвалюється за день до 20 разів.

  Переваги:
  Гарний вигляд
  Недоліки:
  Не виконує заявлених функцій.
  • Представник бренду

   Добрий день!
   В який саме USB-порт підключений принтер?
   Підозрюю, що це USB 3.0.
   Якщо підключити в інший USB-порт принтер теж відвалюється?

  • Лысенко Дмитрий

   Так принтер у USB 2.0, бо у 3.0 ssd підключений.

  • Представник бренду

   Добрий день!
   Надішліть, будь ласка, відгук з веб-інтерфейсу маршрутизатора з описом ситуації.
   Наші спеціалісти проаналізують логи та дадуть відповідь.
   Дякую!

 • Юрій
  Продавець: Rozetka

  RT-AX59U обрав через відносну компактність та потужний процесор, як напевно і більшість, але ПЗ дійсно має недоліки, пишу про ASUSWRT 388 та 3.0.0.4.388_32702:

  - Smart Connect, як і DFS працює криво, краще взагалі не використовувати. Якщо
  вимкнути 2.4 GHz, то в системному журналі майже кожну хвилину пише про помилку ядра.
  - Немає Game Boost, Mobile Game Mode, OpenNAT, бо є аналогічний роутер в "ігровому" дизайні TUF Gaming AX4200.
  - VPN Fusion. Не можливо додати декілька профілів для одного й того ж пристрою. Звісно я не зможу використовувати їх одночасно, але чому я не можу зробити декілька профілів для обраних пристроїв?
  - Українська локалізація. Відсутній переклад, текст виходить за межі (Застосувати всі налаштування, Додайте профіль); VPN Fusion - Ф‘южн VPN і т.п.
  - Брандмауер. Неможливо повноцінно блокувати ресурси. Краще б взяли реалізацію з Asuswrt-Merlin (Custom domains with dnsmasq + DNS Director).

  Переваги:
  Wi-Fi 6, компактність, потужність.
  Недоліки:
  ПЗ
 • Александр Сенин
  Продавець: Rozetka

  Достаньте руки из попы и у вас все заработает

  Переваги:
  Нормальный роутер, да с коробки ПО с глюками, лечится все с обновлением, нариканий на софт нет, то что он греется это миф, сеть не отваливается если увас адекватные дивайсы (и главное обновленные и подерживают wifi 6)
  Недоліки:
  Слабые антены, ожидал большего радиуса, но даже на 1 делении wifi 5, POCO F3 выдал 180 мегабит. Iphone быстро теряет связь 5 герц если вас разделяет 3 стены, нут тут вопрос к купердиновцам а не АСУС