• Михайло Боднар

Я перейшов з роутера Asus RT-AC55U.
    Велика кількість портів.
    Роутер розкриває всю потужність гігабітного каналу.
    Також пристрій дає простір для маневрів у вигляді 10-ти гігабітних портів.
    Теоретично, якщо у вашому розпоряджені є NAS сервер з 10-ти гігабітним портом, то це дасть широкі можливості.
    Відносно характеристик прошивки....прошивка це те, за що мені подобаються роутери цього вробника. Прошивка дає можливості пріоретизації трафіку для конкретних клієнтів + є фішки які притаманні ігровим роутерам.
    Наявність аж 8-ми гігабітних портів стане в пригоді айтішникам і в людям які мають багато апаратів які мають езернет конектор.
    Якщо у вас є ігрова консоль, то роутер дає можливість надати пріоритет ігровим апаратам.
    Підтримка Wifi 6 дасть можливість використовувати ваш канал(у мому випадку гігабіт) нехай не на повну, а як мінімум на 90% на ваших консолях ноутбуках і так далі.
    Відносно USB, то бачив в панелі керування виставлений режим 2.0, це не мінус, але думаю, що один чи два порти окрім 2-х USB 3.0 портів вартувало б додати, але це не критично. Я не використовував завантажувач торентів, оскільки інколи цю роль виконує NAS сервер.
    Відносно незручностей, то тут можу привести приклад з DDNS, хост прив'язується до самого роутера і треба писати/дзвонити в підтримку виробника, чому не додано кнопочку на зразок "Видалити DDNS".
    Як попереднім так і цим маршрутизатором я задоволений цілком.
    Ціна звісно не маленька, але такі ж функції.

Переваги:
    8 портів, потужна начинка, 2 10-ти гігабітні порти, Wifi 6, 8 антен.
    Недоліки:
    Мабуть ціна і відсутність можливості самостійно відв'язувати DDNS з панелі управління.
  • evgeniy

Розетка возврат товара не захотела оформлять, нахамили. Забрали товар разбираться на 2 недели.

Недоліки:
    При каждой перезагрузке роутер сбрасывает настройки в 0
    • Юрій Близнюк

А ви прошить роутер не питались, официальной прошивкой с официального сайта потдержки АСУС?

• Sergey

Работает согласно ожиданиям. Пробивает 2 бетонных стены на 5ггц, скорость остается 150 мбит на прием и 5 мбит на отдачу, думаю здесь уже сам телефон не пробивает. Держит 15 клиентов без видимой задержки. Оптика работает как нужно, единственное что заметил что после перезагрузки ospf не поднимается сам, но роутер не перезагружаю так что не критично. Порты физические не использую, все на wifi. 2ггц не проверял, соседи сильно мешают, все на 5ггц.

Переваги:
    Все что ожидаешь
  • Александр Шевчук

Это не ответ вообще с точки зрения представителя. Я для тестирования своего 88-го подключил реальный гигабит от провайдера. Подключал и hdd и SSD к usb3.0. Разницы почти никакой. Ssd выдавал результаты немного больше. Торренты рассматриваю самые популярные, где
    1к раздающих. Говорю же, на 88-м был заложен (вычислил многочисленными тестами) предел 50мб/с, чтоб стабильно работал при загрузке всех 4-х ядер 1,4ггц до 100%. Какие ещё могут быть весомые факторы, кроме как производительности самого процессора с этими четырьмя 2,2ггц ядрами? Предыдущий вопрос представителю остаётся открытым.