Незалежно від того, чи є ви колекціонером радіокерованих моделей, чи тільки збираєтеся купити першу іграшку, вам знадобиться запас акумуляторів. Адже серед великої різноманітності радіокерованих моделей (танки, мотоцикли, машинки, квадрокоптери, вертольоти, літаки, яхти) практично всі використовують додаткове джерело живлення — акумулятор.

Які акумулятори підійдуть для радіокерованих моделей

Акумулятор — це унікальний пристрій, здатен накопичувати енергію від зовнішнього джерела та передавати її споживачеві. У нашому разі споживачами слугують радіокеровані моделі.

Найчастіше використовувані типи акумуляторних батарейок у радіокерованих моделях:

  • Літієво-полімерні Li-Pol. Це батареї з низьким саморозряджанням і браком "ефекту пам'яті". Перевага акумулятора — робота за низьких і високих температур. Зберігати Li-Pol акумулятор можна за 40% заряду, оскільки повне розряджання згубне для АКБ цього типу. Моделісти ж обирають літієво-полімерний акумулятор за його компактність і безперебійну роботу.
  • Нікелево-металогідридний Ni-MH. Є найбільш екологічно «чистими» й нешкідливими пристроями. На відміну від Li-Pol, Ni-MH батареї мають "ефект пам'яті", а також вони не можуть підзаряджатися до повного розряджання. Нікелево-металогідридні акумулятори для радіокерованих моделей погано витримують низькі та високі температури, а зберігати їх треба тільки в повністю розрядженому стані.
  • Нікелево-кадмієвий Ni-CD. Такі акумулятори можна довго зберігати розрядженими, після чого знову зарядити й успішно використовувати. Вони вирізняються тривалим терміном експлуатації та здатні витримувати до 1000 циклів розряджання-заряджання. Ni-CD акумулятори не бояться низьких і високих температур, тому підходять для експлуатації навіть в екстремальних умовах.

Також в інтернет-магазині ROZETKA можна замовити літій-іонні Li-ion акумулятори для радіокерованих моделей. Однак цей тип АКБ є менш популярним серед моделістів.

Як правильно добрати акумулятор для радіокерованої моделі

Обираючи акумулятор для радіокерованих моделей, потрібно знати дві речі. Перше — скільки часу батарея має відпрацювати на одному заряді. Друге — яка максимальна напруга (вимірюється у вольтах) потрібна для нормальної роботи всіх вузлів акумулятора. Уся ця інформація вказується на корпусі батареї, а також в інструкції з експлуатації АКБ.

Також під час вибору акумулятора для радіокерованих моделей важливо врахувати:

  • Ємність батареї. Це кількість енергії, яку здатна запасти батарея, вимірюється в mAh. Обирайте моделі з максимальною ємністю — 10 000 mAh і вище.
  • Роз'єм для заряджання. Важливий критерій під час вибору акумулятора для радіокерованих моделей. На сайті ROZETKA представлено АКБ із роз'ємами: 3, 5 і 7 pin; bullet 6mm; AS150, XT150; JST та ін.
  • Корпус. Акумулятори можуть бути з жорстким або м'яким корпусом.
  • Вага. Залежить від типу батареї, а також від матеріалу корпусу. Вагу акумулятора треба враховувати, якщо ви добираєте батарею для невеликих радіокерованих моделей або квадрокоптерів.

Купити акумулятори для радіокерованих моделей за доступною ціною можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлено великий асортимент зарядних пристроїв відомих брендів: Battery, Dinogy, Fullymax, Hubsan, PowerPlant та ін. Доставка товару здійснюється всією територією України зручним для вас способом (кур'єром на адресу або до відділення пошти для самовивозу). Ознайомитися з докладнішою інформацією, а також відгуками покупців можна в картці товару.

Показати ще 60 товарів