Великий літній розпродаж до −55%
Крем Caramel для депіляції 12в1 200 мл (4823015934018) - зображення 2
Крем Caramel для депіляції 12в1 200 мл (4823015934018) - зображення 1
Крем Caramel для депіляції 12в1 200 мл (4823015934018) - зображення 2
Крем Caramel для депіляції 12в1 200 мл (4823015934018) - зображення 1
1/2

Крем Caramel для депіляції 12в1 200 мл (4823015934018)

Код :  40257992

Немає в наявності

170

125

  • 125 за 1 шт  /  125 за 1 шт
 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

  • Спеціальний комплекс для зволоження шкіри
  • Абсолютно безболісний процес
  • Легко видаляє волосся
  • М'яко впливає, не травмуючи шкіру
  • Ідеально підходить для всього тіла
  • Вітамін Е усуває сухість шкіри
  • Екстракт м'яти приємно освіжає
  • Екстракт кореня нарциса сповільнює ріст волосся
  • Сечовина інтенсивно зволожує
  • Олія арганії пом'якшує й додає шовковистості
  • Олія Ши перешкоджає появі подразнень
  • Д-пантенол стимулює регенерацію шкіри
  • Гідролізат шовку робить шкіру гладкою й ніжною

Крем легко видаляє волосся зі шкіри. Має збалансований склад: містить спеціально дібрані компоненти, які зволожують і пом'якшують шкіру, забезпечують комфортну депіляцію, надають ніжності й шовковистості.

Рекомендації: перед депіляцією зробити тест препарату на чутливість. Невелику кількість засобу нанести на внутрішню частину вигину руки, тримати 5-10 хвилин, змити крем прохолодною водою. Якщо упродовж 24 годин на шкірі не з'явилося подразнення, можна робити депіляцію.

Не рекомендується розігрівати шкіру за допомогою купання до та після депіляції. Безпосередньо до та після депіляції не можна засмагати на сонці або в солярії. Не наносити на пошкоджену, подразнену, обпалену сонячними променями шкіру. Упродовж 24 годин після депіляції не можна користуватися засобами, до складу яких входить спирт.

Характеристики

Сфера застосування
Об'єм
Склад
  • Aqua, Potassium Thioglycollate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Theobroma Cacao Seed Butter, Urea, Calcium Hydroxide, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Leaf Extract, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Disodium EDTA, Parfum, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, BHT.
Спосіб застосування
  • На потрібну ділянку шкіри рівномірно нанести товстий шар крему за допомогою лопатки. Не втирати! Крем залишити на шкірі на 5-10 хвилин. Не допускати висихання! Видалити крем з волосками за допомогою лопатки проти росту волосся. Після депіляції шкіру промити прохолодною водою без мила та висушити рушником.
Країна реєстрації бренда
  • Україна
Країна-виробник
  • Україна
EAN
  • 4823015934018

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.49/5
на основі 67 відгуків
  • 5 зiрок
    49 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • AI аналіз відгуків
    54 відгуки:  позитивний — 80% позитивних, 10% нейтральних, 10% негативних
    Загалом, покупці залишилися задоволені кремом для депіляції Caramel, відмічаючи його ефективність, приємну ціну та м'якість дії. Більшість користувачів вважають, що засіб добре виконує свою функцію — швидко та якісно видаляє небажане волосся, навіть у делікатних зонах. Серед переваг часто згадують відсутність подразнень і економну витрату. Однак окремі відгуки містять скарги на індивідуальну непереносимість (почервоніння, висипання) і те, що іноді лопаткою волосся видаляється не повністю або ефект триває недовго. Деякі користувачі радять точно дотримуватися інструкції та підбирати час впливу індивідуально. Проте у більшості випадків співвідношення ціни та якості відзначають як дуже вигідне.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Фотографії та відео покупців
  • andrii u***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 200 мл

    у ванні засорився стік. знав, що з цією проблемою допоможе крем для депіляції, невеликої вартості та найбільшого об'єму. відсортував по відгукам, купив.
    застосування:
    ввечері весь крем з туби видавив в стік. зранку промив водою. стало набагато краще.

    Переваги:
    гарно видаляє волосся
    Недоліки:
    невідомі, оскільки не користувався за прямим призначенням
  • Артем Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 200 мл

    Те, кто пишет, что отстой, научитесь правильно депиляцию выполнять.
    Крем отличный. Пользовался долгое время Veet, - сейчас перешел на этот крем, - и не жалею. Раздражения нет

    Переваги:
    Отлично справляется с нежелательными волосами
    Недоліки:
    Не выявлено
  • Лилия Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 200 мл

    Якісний продукт. Користуюся багато років. Дякую.

Читати всі відгуки →