Оздоровити організм дитини допоможе дитяча вода. Вона є основою будь-якого життя, а кожна мама знає, що привчати малюка до правильної їжі треба з раннього віку. Ми складаємося з води на вісімдесят відсотків, вона дає змогу тримати організм у тонусі та зберігати його здоровим упродовж усього життя. Це унікальний продукт, і жодна солодка суміш, як-от сік або газована вода, не можуть його замінити. Особливо важлива рідина для діток, які перебувають на допоміжному вигодовуванні. Немовлята не потребують додаткових рідин, до шести місяців їм цілком вистачає материнського молока. Потім дитяча вода має споживатися регулярно.

Різновиди дитячої води

Виробники піклуються про кожен маленький організм. Випускають тільки екологічно чисті продукти, розрізняють такі різновиди дитячої води:

  • Артезіанська. Видобувається за допомогою відкачування напірних підземних вод. Часто вони розташовуються в пластах певних гірських порід. Це чиста, прозора вода, що не включає шкідливі елементи. Користь від неї досить велика, спроможна оздоровлювати організм.
  • Джерельна. Є продуктом джерел, виділяється на поверхню природним чином. Вода з таких водойм є єдиною, яку можна буде споживати у випадки катастроф, дефіциту питних рідин.

Будь-яка питна вода з такими позначками справедливо вважається екологічно чистою. Не потрібно боятися давати її дітям будь-якого віку.

Особливість дитячої води

Кожна мама замислювалася про те, чим же дитяча водичка корисна. Чому навіть лікарі рекомендують давати її малюкам, і чим вона відрізняється від дорослого пиття. Відразу варто уточнити, давати дитині рідину з колодязя категорично заборонено. Зазвичай вона чиста, але не на стільки, щоб давати її дитині. Деякі нітрати, що потрапляють у воду, можуть не позначитися на зрілій людині, але дитина може серйозно отруїтися.

Доросла водичка не призначена для маленького організму. У кожній пляшці міститься велика кількість солей та інших елементів. Серйозно позначиться на нирках дитя. Не важливо, негазована вона або мінеральна. Дитяча вода наповнена збалансованим складом мінералів. Вона позитивно впливає на всі обмінні процеси малюка. Не затримує рідину, даючи змогу повноцінно розвиватися.

Нормативні вимоги

Вода у пляшках, особливо для діток, має відповідати всім численним санітарним вимогам. Відповідно до визначених документів. Вона має кардинально відрізнятися від питної рідини для батьків. Вода не має перевищувати 400 мг/л. Мінеральний вміст має бути мінімальним. Зазвичай вона містить: кальцій, йод, фторид іона й магній. Наявність срібла й вуглеців категорично не припустима.

Виробник не має позначати призначення води, якщо він не має на те відповідних документів. Мають бути декларації, знаки якості та інші необхідні для продажу папери. Вона має пройти безліч перевірок технічними параметрами певних служб. Усі рідини поділяються на два типи. Перший купують для приготування сумішей, вони мають свій певний склад. Єдиний мінус, є ризик порушення структури самої каші. Водичка для діток має містити триста грамів мінералів на один літр.

Поради щодо вибору

Перед тим, як вибрати дитячу воду для дітей, треба врахувати безліч моментів. Батькам треба бути уважним, вибір у магазинах величезний, потрібно знати, яка краще. Як ішлося вище, велику роль відіграє склад. Потрібно не полінуватися й перечитати його не відходячи від каси. Тара відіграє не малу роль. Температура в супермаркетах не завжди буває стабільною. Пластик, за яких хороших технологій він не був би зроблений, виділяє шкідливі елементи у спеку. Найкраще вибирати скляну тару. Вона трохи дорожча, але здоров'я цінніше.

Максимальний об’ям пляшки з дитячою водою півлітра. Треба звернути увагу на дату виготовлення. Її могли ненавмисно відкрити й залишити на полиці, а термін зберігання у відкритому вигляді не має перевищувати три дні. На маркуванні обов'язково має бути написано, що вона дитяча. Щоб зробити вибір правильно, треба почитати відгуки в інтернеті. І, звісно, прислухатися до думки лікарів, фахівців.