З активною і непосидючою дитиною процес навчання проходить складно й повільно, тому батьки все частіше звертаються по допомогу до дитячих комп'ютерів. Їх зовнішній вигляд аналогічний дорослим ґаджетам і відрізняється лише яскравим й різнобарвним дизайном. Дитячі комп'ютери призначені для розваги або корисного проведення часу. Завдяки сучасним розробкам використовувати таку техніку можна з 1,5-2 років. Купуючи цей девайс, можна зробити ідеальний подарунок як хлопчикові, так і дівчинці.

Переваги дитячих комп'ютерів: як вибрати?

Роблячи вибір на користь таких пристроїв, можна привчити дитину регулярно робити корисну справу й отримувати від цього задоволення. Навантаження в навчальних закладах витримає не кожна дитина, якщо поступово не приділяти увагу навчанню з раннього дитинства. Дитячі комп'ютери характеризуються великою кількістю позитивних відгуків і такими перевагами:

 • Цікавий і барвистий інтерфейс. Розробники орієнтуються на дитяче сприйняття звичних речей, яке значно полегшується за наявності кольорових деталей. Бачачи на екрані різнобарвні букви, цифри, красивих і милих звірів, малюки оперативно і якісно освоють нову отриману інформацію.
 • Навчальний контент. Розуміючи бажання батьків мати освічену й розумну дитину, виробники пропонують для маленьких користувачів спеціальні навчальні програми за різними напрямками. Визначившись із тематикою, є можливість пізнати ази арифметики, граматики, вивчити алфавіт, частково оволодіти навичками гри на музичних інструментах.
 • Веселі звуки. Деяким крихіткам легше запам'ятовувати новий матеріал за допомогою звуків. У більшості дитячих комп'ютерів у кнопки вбудовані звукові сигнали, що спрацьовують із натисканням. У такий спосіб дитина може почати повторювати почуте і згодом відтворювати отриману інформацію якісно.
 • Безпечні матеріали. У процесі виготовлення продукту використовуються високоякісні й нетоксичні речовини, які не викликають алергічних реакцій. Дитячі товари проходять спеціальні перевірки на відповідність прийнятим нормам і стандартам і тільки після цього надходять у продаж.
 • Віковий діапазон. Орієнтуючись на рівень розвитку, легкість і оперативність засвоєння даних, індивідуальні переваги дитини, можна купити максимально відповідний товар. Паралельно зі збільшенням вікового обмеження піднімається рівень складності вбудованих програм і режимів роботи. Завдяки цьому є можливість придбати навчальний комп'ютер для хлопчика або дівчинки від 3 років.

Велику популярність в Україні мають комп'ютери для дітей від фірм Genio Kids і WinFun. За відгуками користувачів, саме їхня продукція має перелічені вище достоїнства. В асортименті компаній девайси у формі ноутбуків і планшетів, які мають зовнішню подібність зі своїми прототипами.

Чому можна навчитися за допомогою дитячого комп'ютера?

Він може стати чудовим подарунком на день народження, хрестини, за особисті успіхи в певній сфері або за бажанням самої дитини. У більшості продавців є в наявності моделі з великим екраном. У процесі навчання дитині будуть дані подібні завдання:

 • розпізнати і знайти конкретну букву, цифру, звірятко, фрукт або овоч;
 • вирішувати елементарні математичні завдання: скласти або відняти цифри, вказати більше чи менше значення;
 • визначати зайвий елемент у логічному ряді або ж закінчити його;
 • натискати на символи або слова і вимовляти їх уголос;
 • вчиться писати слова й речення іноземною мовою, слухати тексти різного рівня складності, повторювати за пристроєм необхідні звуки, з'єднувати малюнки зі словами;
 • навчиться нотної грамоти і гри на музичному інструменті;
 • креативні завдання, де дитині потрібно проявити кмітливість і знайти нестандартний спосіб вирішення проблеми і т.ін.

Психологи стверджують, що оптимально використовувати подібні іграшки у віці від 3 років. Дитина такої вікової категорії вже має свій багаж знань, умінь і талантів, які необхідно розвивати. Працюючи з таким пристосуванням, малюк у яскравій формі і охоче буде самовдосконалюватися у веселій ігровій формі.

Остаточно визначитися з вибором конкретної моделі дитячого комп'ютера можна за допомогою відгуків на сайтах інтернет-магазинів, якими діляться реальні споживачі. 

Показати ще 60 товарів