Оплачуйте Карткою Rozetka
Тестер Туалетна вода для чоловіків Dsquared2 Wood Pour Homme 100 мл (8011003845774) - зображення 1

Тестер Туалетна вода для чоловіків Dsquared2 Wood Pour Homme 100 мл (8011003845774)

Код :  132787939

Є в наявності

2 205

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Самовивіз з магазинів Rozetka  — БЕЗКОШТОВНО
Отримати завтра з 14:00
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 315  x 7
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 552  x 4
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 735  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 735  x 3
А-Банк: Плати Частинами
А-Банк
від 735  x 3
Sense Bank. Легка розстрочка
Sense Bank
від 735  x 3
ОЩАДБАНК: Виплати частинами
ОЩАДБАНК
від 735  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Кур'єр на вашу адресу
    або безкоштовно зі

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    64

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата карткою у відділенні, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Оплата карткою державної допомоги «Пакунок малюка» або «Допомога до року 7000 грн», Безготівковий для фізичних осіб, Кредит, Mastercard
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Аромат Dsquared2 Wood Pour Homme сподобається сміливим, рішучим, енергійним, нестримним представникам сильної статі, яким до снаги будь-яке завдання. Вони вирізняються сучасним поглядом на життя й уважним ставленням до свого образу.

Витвір канадського бренда упакований у тематичний флакон коричневого відтінку, який виражає задум єднання людини з природою. Увагу привертає й оригінальна кришка, виготовлена у формі кори дуба. Парфумерний трикутник зустрічає свого володаря цитрусовими бризками соковитого мандарина, який гармонійно перемішується з кислим, сицилійським лимоном. Освіжна зелень калабрійського бергамота дивовижно поєднується з пікантною гостротою рожевого імбиру. Серце піраміди представлене чуттєвою пряністю східного кардамону, який немов танцює пристрасний танець із запашним, пахучим листям фіалки. В основі композиції можна розчути елегантний ветивер, який укупі з привабливим амброксаном утворює спокусливий, довготривалий посмак.

Характеристики

Серія
Клас парфумерії
Ноти
  • Початкова нота: Калабрійський бергамот, Мандарин, Сицилійський лимон
    Нота серця: Імбир, Кардамон, Листя фіалки
    Кінцева нота: Амброксан, Ветивер
Формат
Сімейство аромату
Країна-виробник товару
  • Італія
Країна реєстрації бренда
  • Італія
EAN
  • 8011003845774

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.3/5
на основі 51 відгук
  • 5 зiрок
    29 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Rozetka
  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: Тестер 100 мл

    Зелений Вуд звичайно кращий,але цей мені теж подобався . Побачив знижку- відразу взяв. Тепер буду моніторити,може і на green wood щось зроблять .

  • Вадим К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Аромат не схожий на оригінал

  • Ярослав Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 100 мл

    Дешевий запах, наче лосьйон після гоління, зовсім не сподобався.

Читати всі відгуки →