Мат-пазл «Ластівчин хвіст» EasyFit SwallowTail-2 — це універсальне підлогове покриття, ідеально підходить як амортизаційна підкладка під різні тренажери: велотренажери, еліптичні машини, гребні тренажери, бігові доріжки та лавки. Завдяки товщині 2 см мат забезпечує ще кращий захист підлоги та амортизацію.
Мат також чудово підходить для вправ з обтяженнями — тренування зі штангами та гантелями стануть безпечнішими й комфортнішими. Його можна використовувати у спортзалах, класах, ігрових зонах та на тренувальних майданчиках.
Переваги та особливості мата-пазла EasyFit:
- Покращена амортизація та захист підлоги. Мат виготовлений із якісного EVA-піноматеріалу, поєднуючи м’якість та щільність для ефективного поглинання ударів і захисту підлоги.
- Простота монтажу. Спеціальні пази дозволяють швидко та надійно з’єднувати елементи.
- Вологостійкий та легкий у догляді. Водонепроникна поверхня легко очищується, зберігаючи гігієнічність покриття.
- Гнучка конфігурація. Можна збирати покриття будь-якого розміру, а замикальні планки забезпечують охайні краї.
Характеристики та комплектація:
- Розміри: 120 х 120 х 2 см
- Матеріал: EVA-піноматеріал
- Комплектація: 4 елементи 60 х 60 см та 8 замикальних планок
Пазл-мат EasyFit SwallowTail-2 поєднує міцність, довговічність та естетику — ідеальний вибір для створення надійного, комфортного й безпечного покриття в будь-яких умовах.