Відгуки покупців про Тример бензиновий Gartner BCG-3014 (844544) 9

4,6

• Мирослав Зінь

Зібрав мотокосу, запустив двигун, накосив трави на площі декілька соток. Використовував жилку, яка була в комплекті. При цьому спалив 1,5 л бензину. Все це зайняло декілька годин, хоч я ніколи раніше ніколи не мав мотокоси. Косила коса якісно. Відчувається потужність.

Переваги:
    У комплекті є всі комплектуючі для збору мотокоси і приготування паливно-мастильної суміші. Зручна у користуванні. Потужна.
    Недоліки:
    Гвинти М5, які заходять в отвори на кінцях довгої труби з валом, на мій погляд, мають недостатню довжину різьби. Довелося шукати додаткові шайби. Якщо б я закрутив їх у втулки до кінця, то більшу половину різьби у втулках я би зірвав ділянками гвинтів, на яких відсутня різьба. Також, на мій погляд, замала ємність для приготування паливно-мастильної суміші - треба би було хоча б 1 літр, а не 0,5 літра. Було б також доцільно додавати до комплекту мірну ємність для оливи.
  • Виталий

Откосил 12 соток. Работает на 100%

• Володимир Попадинець

Користуюсь тримером декілька днів. Загалом перші враження позитивні. Якщо порівнювати з більш іменитих брендів, то даний тример особо не відстає та на всі 100% оправдовує кожну копійку своєї ціни. Досить потужний, зручний та легкий у користуванні. Ремінь кріплення на одне плече, але це не проблема, бо як виявилось, що він досить зручний у користуванні і не перетискає плече. Шпулька тример виглядає не досить надійною у порівнянні з дорожчими відомішими брендами, але краща ніж у тримерів за даною ціновою категорією. Трохи шумний, але на роботу це впливає. Плюс, якщо зареєструвати тример на офіційному сайті, то додатково дається ще рік гарантії. Одним словом - треба брати)

Переваги:
    Ціна, потужність, якість
    Недоліки:
    Трохи шумний
  • Віталій

Ним люцерну і конюшину косити можна?

• Сергей Жуков

Я давно для себя понял, что бензиновый триммер лучше электро и искал себе именно такой. Увидел эту фирму, почитал про нее отзывы и решился на покупку. Он очень удобный в работе. Ремень не передавливает плечо, очень удобная ручка, бак небольшой, но топлива хватает на большой объем работы. Я весь сезон им пользовался регулярно и мне не понравилось только, что шумит при долгой работе, ну и мотор нагревается. А так инструмент отличный.

• Дмитрий Шашкевич

Решил на дачу купить триммер наконец. Выбрал бензиновый. Пришел быстро, так я его настроил, собрал и принялся косить. Траву срезает быстро, лопасти острые, леска подается бесперебойно. Выбирал специально с велосипедной ручкой, так удобней. Заводится с первого раза, бензина много не ест. Траву рослую скашивает на раз два, неровности не помеха. Так что удобный и практичный инстурмент.

Переваги:
    быстрый скос, острые лопасти, удобный
    Недоліки:
    пока нету
  • Виталий

Данный триммер уже давно в моем хозяйстве и ни разу не подвел. Кошу ним не так часто, но успел заметить преимущества. Инструмент мощный, прочный, удобная ручка, потому что привык к велосипедной рукоятке. Сам триммер не тяжелый и его свободно можно носить так же на плече. Не замечал, что бы двигатель сильно прогревался, потому то тяжелыми нагрузкам не занимаюсь. В целом, приятный аппарат за свои деньги.

Переваги:
    нетяжелый, двигатель сильно не нагревается, велосипедная ручка
    Недоліки:
    немного шумноват

Купил триммер для дачи. Недавно срезал бурьян в полесаднике и результатом остался доволен. Инструментом легко управлять, он имеет удобные ручки, прочный корпус, лопасти острые и могу сказать, что тупятся не быстро. Траву срезает с первого раза, что важно. В целом неплохой инструмент.

• Анна Шкарупа

Покупала отцу на дачу. Он любитель ухаживать за садом, участком, газоном, хотела облегчить ему жизнь. С этим триммером получилось, папа доволен. Говорит и траву и сорняки всякие триммер берет, мощный. Да и расход бензина небольшой. А меня цена еще порадовала, и подарок отцу и мне не очень накладно.

Переваги:
    Мощный