Напевно, кожен садівник не раз переконувався, що на садовій ділянці ніщо не росте так само швидко, як трава. Щоб утримувати ваш газон у порядку, необхідно регулярно використовувати тримери й мото коси. Але для цього зовсім не потрібно шукати оголошення "продам мотокосу". Якісну і функціональну садову техніку ви знайдете в інтернет-магазині ROZETKA

Досі можна почути помилкову думка, що тримери не так добре стрижуть траву, як газонокосарки. Але сучасні тримери й мотокоси це твердження повністю спростовують. Зручні та ефективні, вони бездоганно підстрижуть газон навколо вашого будинку, галявини біля дерев у саду, а також траву вздовж стін і садових доріжок.

Найкращі моделі тримерів і мото кіс від відомих виробників садової техніки зібрані в електронному каталозі інтернет-магазину ROZETKA Вони однаково доступні для жителів будь-якого регіону України. Не виходячи з дому, ви можете купити мото косу, яка найбільше підійде вам за технічними характеристиками. Читайте докладні описи кожної моделі, порівнюйте їх технічні характеристики і функційні можливості, дивіться якісні фотографії й робіть свій вибір.

Якщо у вас залишаться які-небудь питання щодо індивідуального підбору мото коси, звертайтеся за професійною консультацією до фахівців інтернет-магазину ROZETKA Ми завжди готові вам допомогти і зробити все, щоб кожен покупець залишився задоволений своїм вибором.

Вибираємо мотокосу

Перш ніж купувати газонокосарку, тример або мото косу, необхідно розібратися в тому, яка різниця між цією технікою.

Якщо ви не власник гольф-клубу і не маєте парку з англійським газоном, то для вас удосталь потужності тримера. Цей прилад охайно підстриже траву на ділянках невеликого й середнього розмірів. Тримери бувають двох видів залежно від типу двигуна:

Електричні.
Бензинові.

Саме бензинові тримери і називаються мото косами.

Особливості двигунів

Електродвигун забезпечує тримеру тиху роботу без шкідливих викидів у довкілля й без необхідності складного технічного обслуговування. Але радіус експлуатації такої техніки обмежує довжина електропроводу.

Бензиновий двигун неабияк підвищує мобільність мото коси. Цей прилад відмінно впорається з травою на найвіддаленіших ділянках. До того ж, бензинова мотокоса здатна безперебійно працювати не тільки на рівних газонах, але і на ділянках зі складним рельєфом. Ця деталь перетворює недорогу мотокосу в бажане придбання для величезної кількості садівників і дачників. Бензинова мотокоса не вийде з ладу у разі випадкового попаданні ножів на корені дерев. Вона може зрізати не тільки м'яку газонну траву, але також і густі дику зарості і навіть молоді пагони чагарників.

Бензинові двигуни, якими комплектують мото коси, можуть бути двох видів:

Двотактні.
Чотиритактні.

Купити мото косу з двотактним двигуном дешевше. Але експлуатація такого двигуна вимагає ретельнішого технічного обслуговування. Для двотактного двигуна необхідно самостійно готувати паливну суміш із бензину й машинного масла. Водночас важливо дотримуватися правильних пропорцій, щоб двигун безперебійно прослужив максимально тривалий час.

Чотиритактний двигун неабияк спрощує використання мотокоси. Для нього не потрібно готувати паливну суміш. Масло й бензин заливаються окремо. Вам достатньо буде стежити за їхнім рівнем і за необхідності вчасно додавати паливо.

Що ще необхідно знати про мотокоси

Сучасні мото коси не тільки зручно експлуатувати, а й легко перевозити і зберігати. Завдяки спеціальним складаним ручкам, цей інструмент без проблем поміщається в багажник автомобіля або компактно розташовується у коморі.

Вибір мотокоси має враховувати і вид її різальної системи:

Волосінь.
Ножі.

Товщина волосіні в мотокоси пропорційна потужності приладу. Тому, якщо ви маєте намір косити грубий бур'ян або заготовлювати сіно для тварин, краще купити мотокосу з придатною для цього волосінню.

Різальні ножі для мотокоси можуть бути металевими або пластиковими. Для підстригання рівного газону краще використовувати металеві ножі. Пластикові ножі підійдуть для скошування трави між деревами — вони не пошкодять кору у разі випадкового попадання ножів.

Кращаякість за доступними цінами

Широкий вибір мотокос і тримерів будь-яких моделей доступний в електронному каталозі інтерент-магазину ROZETKA Більше немає необхідності шукати потрібну модель в магазинах міста або переглядати оголошення з заголовками «Продам мотокосу» — досить просто зайти на сайт нашого магазину. Завдяки тому, що ми працюємо на всій території України, ви можете купити мотокосу в Дніпропетровську, Одесі, Чернігові та інших містах. У разі необхідності, ми відправимо мотокосу в Харків, Чернівці або Донецьк.

Для цього вам достатньо оформити електронне замовлення або зв'язатися з нашими фахівцями зручним для вас способом. В інтернет-магазині ROZETKA вас чекають тільки якісні товари та найдемократичніші ціни. Можете бути впевнені, що ваша мотокосарка справно прослужить вам довгі роки.

Садові тримери та мотокоси

Показати ще