Відгуки покупців про Тример електричний Greenworks GST1246 (1301807) 71

• Тример електричний Greenworks GST1246 (1301807) фото від покупців 8
  • Тример електричний Greenworks GST1246 (1301807) фото від покупців 9
  • Тример електричний Greenworks GST1246 (1301807) фото від покупців 10

• Николай Пекарский

Триммер отличный, мощный. Нож еще не использовали. Были вопросы по поводу гарантии и эксплуатации, представитель по телефону все вежливо и по пунктам объяснил. Покупкой доволен.

Переваги:
    Хорошо косит, мощный, есть нож, в меру шумный, быстрая поддержка
  • Анатолий Бородин

Зручний, досить потужний, відпрацював сезон без нарікань

Переваги:
    Зручний, досить потужний, відпрацював сезон без нарікань
    Недоліки:
    немає
    • Представник бренду Greenworks

Анатолію, вітаємо Вас! Дякуємо за вибір і придбання техніки Greenworks. Нам дуже приємно, що Ви задоволені потужністю, якістю та зручністю електричного тримера GST1246. Бажаємо надалі отримувати виключно позитивні емоції від використання пристрою та його безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Андрей Поляков

Купил триммер на весну, качество вроде не плохое, доставили быстро. В работе пока не проверял, будем надеяться что себя проявит хорошо.

Переваги:
    Хорошие обороты, двигатель находится сверху, в комплекте есть нож, доставили быстро, можно зарегистрировать гарантию на сайте представительства бренда на 3 года
    Недоліки:
    Пока нет, время покажет.
    • Представник бренду Greenworks

Андрію, доброго дня! Дякуємо за вибір і придбання електричного тримера GST1246, а також високу оцінку його якості. Бажаємо скорішого приходу весни, виключно позитивних емоцій від використання пристрою Greenworks та його безперебійної експлуатації на довгі роки!

• В'ячеслав Пархомов

Осінню придивився пару моделей тримера, та чекав сезону знижок. Ось дочекався і взяв найкращий варіант. Якість вразила, працює не дуже шумно.

Переваги:
    приємна знижка, якість інструрменту
    Недоліки:
    ні, поки не було
    • Представник бренду Greenworks

Вітаємо, В’ячеславе! Ми вдячні за Ваш вибір електротримера Greenworks. Добре, що Ви вже встигли оцінити переваги цього інструмента. Бажаємо приємної експлуатації!

• Ярослав Андрейчук

Прошу допомоги від представника, який розмір болта який закручується в чорну пластину (трубчаста пластина яка закріплює 2 трубки між собою), він з чорною ручкою на кінці. Працював тримером та десь болт відкрутився і випав.

• Ярослав Андрейчук

Або де можна купити трубчасту пластину комплектом з болтом в комплекті?

• Представник бренду Greenworks

Добридень, Ярославе! Дякуємо за придбання електричного тримера Greenworks цієї моделі. Для успішного та оперативного вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії представника нашої компанії в Україні: 0-800-337-567. Ми зможемо Вам допомогти!

• Николай Пономаренко

Отличная замена бензоинструменту. Шума минимум, вони нет, возьни с топливной смесью нет. Зато есть хороший уровень скоса мощных стеблей бурьяна, кустарники берет, поросль сирени (ножем).

Переваги:
    мало шумит, режет травищу как миленький
    Недоліки:
    нет, цены своей достоен
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Николай! Спасибо за покупку и высокую оценку электрического триммера Greenworks этой модели. Рады, что Вы оценили преимущества работы с данным инструментом и нашли время поделиться своим отзывом. Желаем успешной эксплуатации на долгое время!

• Шинкаренко Алексей

#мояраспаковка вроде не плохой триммер,мощный,легкий,маневренный,и бренд не плохой,цена кусается,но надеюсь будет работать долго

Переваги:
    легкий и мощный
    Недоліки:
    цена
    • Тример електричний Greenworks GST1246 (1301807)
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Алексей! Благодарим Вас за покупку электротриммера Greenworks этой модели. Рады, что Вы оценили преимущества работы с данным инструментом. Уверены, он станет Вашим надежным помощником на долгое время. Отдельное спасибо за видеообзор. Желаем успешной эксплуатации и всегда положительных эмоций от использования техники нашего бренда!

• Andriy Protsyuk

Появилось дивне клацання в районі кнопки, схоже косі прийшов кінець. Не відпрацювала і сезону. Прошу написати представника куди звернутись мені стосовно гарантії?

Переваги:
    Легка, не шумна
    Недоліки:
    Не відпрацювала і сезону
    • Представник бренду Greenworks

Добридень, Andriy! Дякуємо за придбання електротримера Greenworks цієї моделі. Шкода, що трапилася така ситуація. Для її успішного вирішення зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії представника компанії Greenworks в Україні: 0-800-337-567. Ми зможемо Вам допомогти!

• Andriy Protsyuk

Відправив косу по гарантії, пробула вона в сервісі 2 тижні. З сервісу не дзвонили, вирішив сам подзвонити, поговорив, пообіцяли передзвонити і надати інформацію. І так я 2 рази дзвонив, і 2 рази обіцяли. В результаті коса їде до мене без будь якої чіткої інформації в якому вона стані. Відремонтували? Буде сюрприз на почті відчуваю.

• Andriy Protsyuk

Забрав косу з пошти. Зворотню пересилку оплатив сервіс. По косі помітно, що її розбирали. Писк у верхній частині трімера залишився (якщо провернути вал в зворотньому напрямку). Висновки по сервісу можете самі зробити.

• М.Д.

Тример просто супер. Купила влітку. І ні разу не пожалкувала. До цього було 2 інших виробників, протримались 1 сезон і зламались. А цим викосила з легкістю всі наші хащі, навіть дрібні деревця знесло заводською волосінню. Заводська волосінь ще не закінчилась досі. Косити зовсім не тяжко, це при тому, що я не маю фізичної підготовки. Тепер косіння трави перетворилось на задоволення:)

• Представник бренду Greenworks

Добридень! Дякуємо, що вибрали електричний тример Greenworks цієї моделі. Раді, що Ви задоволені процесом і результатами роботи з цим інструментом. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час, а також дякуємо за Ваш відгук!

• Николай Барташ

Триммер просто бомба, косил и леской, и ножом - всё отлично.

Переваги:
    Качество, мощность.
    Недоліки:
    Для моего роста (194 см) коротковат ремень, и вторая ручка бесполезна.
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Николай! Благодарим за приобретение и высокую оценку электротриммера Greenworks этой модели. Рады, что Вы довольны качеством и работой с данным инструментом. Спасибо за оставленный отзыв. Желаем отличной эксплуатации на долгое время!